Gündem

Zoom İle Evlilik Resmen Yasallaştı. Son Dakika!

Zoom ile evlilik resmen yasallaştı. Ülkeler dünyayı saran ve adeta hayatı durduran Korona virüs karşısında yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Koronanın en çok etkilediği ülke olan Amerika’nın New York eyaletinin valisi Andrew Cuomo, internetten zoom üzerinden evliliklerin gerçekleşebileceğini duyurdu.

Zoom İle Evlilik Resmen Yasallaştı.

Zoom programı son dönemin en çok kullanılan programı. Bir çok kişi aynı anda kamerada görüşme yapabiliyor. Teknolojiyi fazlasıyla hayatımıza sokan korona virüs bundan böyle izdivaçlarımızın da içine girecek gibi gözüküyor. Amerika bundan böyle canlı olarak zoom ile evliliklere izin verdiğini açıkladı. İlk şart ise video çekimi olmaması, canlı yayın olması. Başvurular internet üzerinden yapılabilecek.

Evlenmek İçin Bahane Kalmadı

Vatandaşları gülümseten bir gelişme yaşandı. Amerika’da New York Valisi Andrew Cuomo yaptığı açıklamada “Artık evlenmek için bir bahane kalmadı. İsteyen vatandaşlar bunu Zoom üzerinden yapabilir” dedi. Tabiki bazı kurallar var. Online olarak yapılacak olan törende çiftlerin yanı sıra, şahitler ve nikah memuru da olacak. New York’ta ölümcül salgın sebebiyle 13 bin 157 kişi hayatını kaybetti.

Peki Zoom programı nasıl kullanılır. İşte konu ile ilgili videomuz.

 

Sağlık Bakanı Konuştu. Güzel Haberler Verdi. İşte Ayrıntılar.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Daha neler görcez hadi hayırlısı, ne için bu kadar acele ediyorlar anlamıyorum bayılıyorum güle oynaya baş yıyolar kendimden biliyorumbu virüs muhabbetinde de kimsenin saglıklı kararlar alabilcegine inanmıyorum acıkcası.. Yakında bizdede olur.

  2. “Hadi canım olur mu öyle şey” dediğimiz şeyler bir bir yaşanmaya başlanıyo demek :)

  3. Bu kadar sabırsız insanları anlamıyorum şu kötü günde evlenince ne olacak çok merak ediyorum.

  4. Türkiyede yemez bu durum :D Açıkcası bizzat kendim de bu şekilde evlenmek istemezdim :) Amerika baksın işine :D

  5. Gerçekten haberi şaşkınlık ile okudum…Ne günlere geldik.Bu arada bir dipnot geçmek istiyorum.Zoom uygulaması güvenilir olmadığı için Dünya’nın birçok yerinde kullanılmaması ile ilgili uyarılar yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu