in

Zoom İle Evlilik Resmen Yasallaştı. Son Dakika!

zoom ile evlilik

Zoom ile evlilik resmen yasallaştı. Ülkeler dünyayı saran ve adeta hayatı durduran Korona virüs karşısında yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Koronanın en çok etkilediği ülke olan Amerika’nın New York eyaletinin valisi Andrew Cuomo, internetten zoom üzerinden evliliklerin gerçekleşebileceğini duyurdu.

Zoom İle Evlilik Resmen Yasallaştı.

Zoom programı son dönemin en çok kullanılan programı. Bir çok kişi aynı anda kamerada görüşme yapabiliyor. Teknolojiyi fazlasıyla hayatımıza sokan korona virüs bundan böyle izdivaçlarımızın da içine girecek gibi gözüküyor. Amerika bundan böyle canlı olarak zoom ile evliliklere izin verdiğini açıkladı. İlk şart ise video çekimi olmaması, canlı yayın olması. Başvurular internet üzerinden yapılabilecek.

Evlenmek İçin Bahane Kalmadı

Vatandaşları gülümseten bir gelişme yaşandı. Amerika’da New York Valisi Andrew Cuomo yaptığı açıklamada “Artık evlenmek için bir bahane kalmadı. İsteyen vatandaşlar bunu Zoom üzerinden yapabilir” dedi. Tabiki bazı kurallar var. Online olarak yapılacak olan törende çiftlerin yanı sıra, şahitler ve nikah memuru da olacak. New York’ta ölümcül salgın sebebiyle 13 bin 157 kişi hayatını kaybetti.

Peki Zoom programı nasıl kullanılır. İşte konu ile ilgili videomuz.

 

Sağlık Bakanı Konuştu. Güzel Haberler Verdi. İşte Ayrıntılar.

11 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sokağa çıkma yasağı

Tedavi Edilen Hasta Sayısı Açıklandı. Sağlık Bakanı Konuştu. Son Dakika.

şeyma subaşı pozları

Şeyma Subaşı Pozları Yine Yıktı Geçti. Sosyal Medya Çalkalandı.