Gündem

Zombi Hastalığı Amerika’da Hızla Yayılmaya Devam ediyor. Halk Tedirgin.

Zombi hastalığı Amerika’da hızla yayılmaya devam ediyor. Amerikan halkı tedirgin. Geyikler üzerindeki etkileri görenleri şaşırtıyor. Geyiklerin fiziksel yapıları değişiyor ve saldırganlaşıyorlar. Korkutan senaryo gerçek olabilir mi?

Zombi Hastalığı Amerika’da Hızla Yayılmaya Devam ediyor. Amerika Tedirgin.

Amerika’da geyiklerin fiziksel ve ruhsal yapılarını değiştiren virüs hızla yayılmaya devam ediyor. İddialara göre hem fiziksel olarak zayıflıyorlar hem de ruhsal olarak agresif ve saldırgan bir tutum içine giriyorlar.

Hastalık Önleme Merkezi Alarmda

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi hastalığın Amerika ve Kanada’da görüldüğünü belirtti. İki Kanada Eyaleti, 24 Amerika Eyaleti olmak üzere toplamda 26 eyalette hastalıklı geyiklere rastlandı. Yetkililer alarmda. Hastalığa yakalanan geyikleri görenler geyiklerin gerçekten de zombi gibi göründüklerini dile getirdiler.

The Walking Dead Gerçek mi oluyor?

Daily Mail yapılan habere göre, hastalık geyiklerin fiziksel olarak zayıflamasına ve ruhsal olarak saldırganlaşmasına sebep oldu. Şimdilik ismi “kronik zayıflatıcı hastalık” olarak anılan bu virüsün beyin ve omuriliği etkilediği, kilo ve koordinasyon kaybına yol açtığı ayrıca ruhsal olarak virüslü geyiklerin fazlasıyla agresif davrandıkları tespit edildi.

Menemen Nasıl Yapılır? Bu ve Bunun Gibi Tüm Soruların Cevapları İçin Sayfamızı Ziyaret Edin.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu