Müzik - Festival

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

Zeytinli Rock Festivali her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca sanatçı ve binlerce müzikseveri biraraya getirmeyi hedefliyor. Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı ise çok yakında!

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

Türkiye’nin en büyük rock festivali olan Zeytinli Rock Festivali, 2019 yılında da binlerce müzikseveri biraraya getirecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca başarılı sanatçı ile 4 gün boyunca eşsiz bir müzik ziyafeti çekmenize olanak sağlayacak olan festival, Edremit Akçay Sahili’nde yapılacak.

Tarihler belli oldu

Zeytinli Rock Festivali’nin sanatçıları henüz belli olmasa da tarihleri belirlendi. 28 Ağustos 2019’da başlayacak olan festivalin son günü 1 Eylül 2019 olarak belirlendi. Milyon Yapım ve Umut Kuzey öncülüğünde 5 yılı geride bırakan kamplı festival her yıl büyüyerek gücüne güç katmaya devam ediyor.

Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinin sahne aldığı 4 günlük festival, ülkede yapılan diğer festivallere de ilham olmaya devam ederken, ülkemizde kamplı festivallerin de çoğalıp gelişmesinde büyük bir etkiye sahip.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Marshmello ve Kungs İlk Kez İstanbul’da!

6. kez Edremit Akçay Sahil’de!

Öncülüğünü Umut Kuzey’in yaptığı ve Milyon Yapım’ın da desteği ile gerçekleşen etkinlik bu yıl 6. kez gerçekleşecek. 28-29-30-31 Ağustos, 1 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan festivalde yine müziğin geçit törenine şahit olacaksınız.

Milyon TV ve Kral Pop sponsorluğunda düzenlenen festival ile ilgili tüm ayrıntılar çok yakında rock müzik severlerle paylaşılacak.

Geçtiğimiz sene Hayko Cepkin paraşütle inmişti

Zeytinli Rock Festivali 2018 yılında Hayko Cepkin tarafından eşsiz bir şovla müzikseverleri büyülemişti. Dünyada ilk kez bir sanatçı bin metre yükseklikten paraşütle festival alanına inmiş, tüm ülkede ve sosyal medyada bomba etkisi yaratmıştı.

Zeytinli Rock Festivali 2019 Hayko Cepkin

Geçen sene büyük şovlarla sahne alan sanatçılar, müziksevelere coşkulu anlar yaşatmıştı. Bu sene 29 Ağustos, 30 Ağustos, 31 Ağustos, 1 Eylül ve 2 Eylül 2019 tarihlerinden düzenlenecek olan Zeytinli Rock Festivali programı merakla bekleniyor. Festivalle ilgili gelişmeler çok yakında sitemizde!

Zeytinli Rock Festivali Fiyatları:

Bu yıl 6.sı düzenlecenek olan festivalin ücretleri genel satış; 192,50 TL, 3 al 2 öde kampanyasında ise 128,32 TL’den satışa sunuluyor.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Chill Out Festival 2019 Temmuz’da Başlıyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Başlarda çok çok güzel bir organizasyondu ama son zamanlarda hep katılımcıların verdiği zarar hem de köy halkının rant savaşları gölge düşürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu