Gündem

Zeynep Yılmaz’dan Melisa Açıklaması Geldi. Dedikodulara Nokta Koydu.

Zeynep Yılmaz’dan Melisa açıklaması geldi. Ünlü televizyon programcısı Acun Ilıcalı, 2003 senesinde Zeynep Yılmaz ile evlenmiş ve 2016 yılında da boşanmıştı. Acun Ilıcalının Zeynep Yılmazla olan evliliği Şeyma Subaşı ile aşk yaşamasından dolayı son bulmuştu.2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı’nın bu evliliği uzun sürmedi ve ikili, bir yıl sonra boşanma kararı aldı.

Zeynep Yılmaz’dan Melisa Açıklaması Geldi. Dedikodulara Nokta Koydu.

Bu olayların ardından şaşırtan bir gelişme yaşanmıştı. Çocuklarıyla birlikte, Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz’ın Miami’de tatilde oldukları ve Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ndan olan kızı Melisa’nın da Zeynep Yılmaz’a ‘anne’ dediği öne sürüldü.

acun karısı

Instagram üzerinden çıkan dedikodular için şu açıklamayı yaptı.

Melisa’nın bana anne diye hitap ettiği kesinlikle doğru değildir. Melisa’nın kardeşleri ile olması ve vakit geçirmesi son derece doğal, normal olan bir şeydir.Konunun çocuklarla ilgili olduğunu herkesin bunu göz önünde bulundurarak gereken hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum.

Acun Ilıcalı’nın Kaç Çocuğu Var

Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ’dan Banu Ilıcalı adında bir kızı var. Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı, en büyük kızı Banu Ilıcalı’yı Efe Ceyhun ile muhteşem bir düğün ile evlendirmişti. Acun Ilıcalı ikinci evliliğini Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında yaptı. Zeynep Ilıcalı ile yaptığı evlilikten de 2 tane çocukları oldu. Zeynep Ilıcalı’dan olan iki tane çocuğu da kız.

zeynep yılmazdan melisa açıklaması

Var mısın Yok musun da Tanıştılar

Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı ile evliyken, televizyon programı Var Mısın Yok musunu sunarken Şeyma Subaşı ile tanıştı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın aşkı Zeynep Ilıcalı ile olan evliliğini bitirdi. 2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz’dan anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.Şeyma Subaşı ile de 1 yıl evli kalan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’yla nikah kıymadan önce bir kız çocukları oldu. Şimdilerde Miami’de 20 yaşında bir kızla görülen Acun Ilıcalı’nın 4. Evliliği yapar mı bilinmez.

acun ılıcalı

Acun Miami’de Kimle Yakalandı

Çocuklarıyla birlikte Miami’de tatil yapan Acun Ilıcalı, sarışın bir kadınla motora binerken görüntülenmişti. Acun Ilıcalı’nın yanındaki kişinin kim olduğu ise baya bir merak konusu olmuştu. Acun Ilıcalı’nın bir kadınla görüntülenmesinin ardından, bununla ilgili sosyal medya kullanıcıları da Acun Ilıcalı’ya birçok yorumda bulunmuştu. Sosyal medya kullanıcılarından gelen yorumlar şöyle, ”Acun Ilıcalı’nın sarışın aşkı hiç bitmeyecek galiba” yorumunu yapmıştı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Şeyma Subaşı”sezon iki başlıyor. Bu kadın Şeyma Subaşı’na” çok benziyor yorumunu yapmıştı.

Kadının Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Miami’de tatil yapan Acun Ilıcalı’nın motoruna binen sarışın kadının kim olduğu ortaya çıktı. Genç kadının 20 yaşında olduğunu ve bu sarışının güzelin adının Çağla Ayça Altunkaya olduğu iddia ediliyor. Hemşirelik mezunu olduğu söylenen Çağla Ayça Altunkaya‘nın Yalova’da yaşadığı iddialar arasında.

Burçların Aşk Hayatı Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz Bu Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu