Müzik - Festival

Yüzyüzeyken Konuşuruz 14 Haziran Moda Kayıkhane Konseri

Moda Kayıkhane Konserleri hız kesmeden devam ediyor. Indie folk sounları ile Yüzyüzeyken Konuşuruz 14 Haziran 2019’da sahne alacak. 2011 yılında Kaan Boşnak ve Engin Sevik tarafından temelleri atılan grup şarkılarında metropol içinde sıkışan ve kayıp bir jenerasyon olma tehlikesi taşıyan hikayelere hayat veriyor.

Yüzyüzeyken Konuşuruz 14 Haziran 2019’da Moda Kayıkhane’de

Moda Kayıkhane Konserleri devam ediyor…

Zuhal Olcay, Haluk Levent, Benimle Oynar Mısın?, Kalben, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Çılgınlar Kulübü, Cem Adrian ve Evrencan Gündüz ve Uzaylılar gibi müzisyenlerin konser vereceği Moda Kayıkhane Konserleri hız kesmeden devam ediyor. Kayıkhane’de sahne alacak isimlerden bir diğeri de Yüzyüzeyken Konuşuruz.

14 Haziran Cuma 2019’da Kayıkhane sahnesinde…

Moda Kayıkhane’de sahne alacak olan grubu dinlemek istiyorsanız 60 TL bilet fiyatı ödeyeceksiniz. Etkinlik için mekanın kapıları saat 21.00’de açılıyor, konser başlama saati ise 22.30 olarak belirlendi. Tarihi Moda İskelesi’nin yanında bulunan Moda Kayıkhane uzun süredir kaderine terkedilmişti. Kayıkhane ile birlikte eski klüp binası da 35 yıllık kadere terk edilişten sonra restore edildi ve İstanbul’a tekrar kazandırıldı.

Eski klüp binası şimdilerde Moda Sahil Restaurant & Ege Mutfağı olarak hizmet verirken, Kayıkhane ise Bistro & EventHall olarak misafirlerini ağırlıyor.

KalFest 2019 18 Mayıs’da!

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu hakkında…

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu 2011 yılında Kaan Boşnak ve Engin Sevik tarafından kuruldu. Dinleyici kitlesini hızlı bir şekilde genişletmeye devam eden grup, ilk albümlerini eski şarkılarını tekrar düzenledikten sonra Fono Müzik etiketi ile 2013 yılında çıkardı.

İkinci albümleri “Otoban Sıcağı” ise hemen ertesi yıl 2014’te müzikseverlerle bir araya geldi. Grupta volkal ve gitarda Kaan Boşnak, elektro gitarda Engin Sevik’i görüyoruz. Bas gitarda Can Tunaboylu yer alırken davulda ise Can Kalyoncu’yu dinliyoruz…

Belki Kadıköy’e kadar gitmişken oraları gezmek istersiniz. O zaman sizi buraya alalım: Kadıköy Gezilecek Yerler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Hiç dinlemedim ama son zamanlarda ismini sıkça duyduğum ve garipsediğim bir grup. Bu isim konusuna takıl birisiyim keşke daha güzel bir eşy olsaydı

  2. Sahneye Ayhan Sicimoğluda çıkacaksa Kesinlikle ve kesinlikle kaçırılmasın derim Sosyal medyada takip ettiğim çok şeker bi gezginci de hatta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu