Gündem

Yüz Bin TL Kazanmak İçin Camı Kırınız! Enes Batur Başaracak mı?

Yüz Bin TL kazanmak için camı kırınız. Türkiye’nin sevilen Youtuberı Enes Batur son videosu ile yine sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yüz Bin TL Kazanmak İçin Camı Kırınız!

Türkiye Youtube dünyasının sevilen yüzü Enes Batur paylaştığı son videosu ile yine sosyal medyada ses getirmeyi başardı. İçine yüz bin tl koyulan bir cam kasanın, camını kırmaya başaranların parayı alacağını duyurdu.

Camı Kır Kazan

Ünlü Youtuber Enes Batur son videosunu şu açıklama ile paylaştı, “Cam ı kıran 100.000 TL kazanır , gerçek kırılmaz cam yaptık , kurşun geçirmez cam yaptık içine para doldurduk otobüs bankı para deneyi gibi yaptık #ManyakDeney Camı kır kazan , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. Videoda camı bir çok aletle kırmaya çalıştı ancak cam bir türlü kırılmadı.

Kurşun Geçirmez Cam

Enes Batur’un kırmaya çalıştığı cam öyle çekiçle falan kırılacak cinsten değil. Cam kurşun bile geçirmiyor. Ünlü youtuber videosunda camı onlarca aletle kırmaya çalışsa da bir türlü başaramadı. En sonunda camı matkapla delerek kazma yardımıyla kasayı açtılar. Videonun tamamını sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Kadınların Yalan Söylediği Nasıl Anlaşılır? Bu Haberi Okuyunca Anlayacaksınız. 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ne bilim bana tuhaf bir çocuk gibi geliyor ilham verici yanı yok gibi böylelerde ilgi görüyor demek ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu