in

BayıldımBayıldım

Yüksek Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

yüksel bütçeli kamp malzemesi

Bugünkü yazımda yüksek bütçeli kamp malzemesi tavsiyesi vereceğim. Konforu yüksek olan ürünler hangileri? Bu ürünlerin performansları nasıl? Kamp seviyorum ama lüksüme de düşkünüm diyorsanız bu yazı tam size göre. Haydi birlikte inceleyelim.

Yüksek Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

Yazımız malzemeleri seçerken mevsim endişesi olmadan yaz kış kamp atabilme, extreme durumlar, extreme hava koşulları ve dağcılıkla uğraşabilme dikkate alarak oluşturulmuştur.

Kamp Çadır Malzemesi: HUSKY FELEN 2+1 KİŞİLİK ÇADIR

FİYAT: 1785 TL

kamp malzemesi 1

Ağırlığı 4.8 kgdır. Uzunluğu 320 cmdir. 5 mevsim çadırdır. Her türlü extreme durumlar için tasarlanmıştır. Dağcılıktan tutun karlı, rüzgarlı, yağmurlu havalara kadar dayanıklıdır. Kumaşı çift taraflı olup nefes alma özelliği bulunmaktadır. Hava sirkülasyonu oldukça iyidir.

Çadır iki kişiliktir. Artı bir bölmesi vardır. Bu bölme eşyalarınızı koymak için tasarlanmıştır.

Kamp Şişme Mat Malzemesi: HEWOLF ÇİFT KİŞİLİK ŞİŞME MAT

FİYAT: 375 TL

KAMP MALZEMESİ 2

2 kişilik bu yatak cidden rahat etmenizi sağlayacaktır. Sizi zeminin soğuğundan, engebesinden korur. Ağırlığı 3 kg ve uzunluğu 190 cm ‘dir.

Kamp Uyku Tulumu Malzemesi: The North Face Inferno -29C Kaz Tüyü

FİYAT: 4110 TL

kamp malzemesi 3

Mumya tipi uyku tulumu alırken konfor derecelerini baz alın. Kaz tüyüyle doldurulmuş uyku tulumları hem daha sıcak tutar hemde taşıması daha hafif olur. Her türlü extreme hava koşulları için uygundur.

Kamp Çantası Malzemesi: Jack Wolfskin Highland Trail XT 60 Sırt Çantası

FİYAT: 1500 TL

kamp maqlzemesi 4 kamp malzemesi 5

Bel, sırt desteğiyle, belden ve göğüsten bağlanılabilmesi özelliğiyle kamp çantası olarak idealdir. Önünde ve yanında bulunan bölmelere çadırınızı, şişme matınızı, uyku tulumunuzu koyabilirsiniz. Su geçirmez polyester kumaşı vardır. 60+ 5 litre çanta iç hacmine sahiptir.

TOPLAM: 7770 TL 

Konforu baz alarak fiyat performans açısından yüksek bütçeli kamp malzeme tavsiyelerini sizlerle paylaştım. Kamp; doğa, huzur, özgürlük ve mutluluk demek. Bu yazımda fiyatları yüksek olan ancak size sonsuz bir rahatlık sağlayacak ürünleri paylaştım. Ama benim bütçem buna yetmez, ben daha uygun fiyatlı malzemeler tercih ediyorum diyorsanız eğer, bütçe olarak daha uygun fiyatlardan oluşan kamp malzemesi tavsiyelerim de mevcut. Bunun için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Orta Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

18 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sigarayı bırakmak için

Sigarayı Bırakmak İçin Tedavi Yöntemleri

aslan burcunda yeni ay

Aslan Burcunda Yeni Ay 1 Ağustos 2019