Gündem

Youtuber Enes Batur Hakkında Soruşturma Başlatıldı.

Youtuber Enes Batur hakkında soruşturma başlatıldı. Youtube dünyasının Türk fenomeni haline gelen Enes Batur hakkında “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçlarından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Youtuber Enes Batur Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Türk Youtube dünyasının artık tanınan isimlerinden diyebileceğimiz Enes Batur’un bu günlerde başı dertte. Hakkında “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçlarından soruşturma başlatıldı ve 2. filminin çekimlerini iptal etmek zorunda kaldı. Bu olay ünlü Youtuber’ın planlarını sekteye uğrattı gibi gözüküyor.

Küfür ve Hakaretten Dolayı Şikayet Aldı

Enes Batur 20 Ekim’de kanalında yayınladığı videoda defalarca kez küfür ettiği için ve amcası hakkında aşağılayıcı şeyler söylediği için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne şikayetler yağdı. Bunun üzerine harekete geçen savcılık, ünlü youtuber hakkında soruşturma başlattı. Yaşadığı bu durumdan dolayı 2. filminin çekiminin iptal edildiği öğrenildi.

Filmin Çekimleri İptal Edildi

Habertürk tarafından yapılan habere göre söz konusu soruşturma ve suçlamalar nedeniyle Enes Batur’un 2. filmi olan ‘Enes Batur ile Hayal mi Gerçek mi’nin çekimleri durdurulup projenin iptal edildiği öğrenildi. Enes Batur ilk filminden 17 milyon tl hasılat yapmıştı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma devam ediyor.

 

https://www.shallwe.com.tr/playstation-classic-ulkemizde-satista/Playstation Classic Ülkemizde Satışa Çıktı!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu