Gündem

YouTube Yıldızı Julia Zelg 61 Yaşındaki Kız Arkadaşına…

24 yaşındaki YouTube yıldızı Julia Zelg 61 yaşındaki kız arkadaşına evlenme teklifi etti, takipçileri ve haberi duyanlar şok oldu!

YouTube yıldızı Julia Zelg 61 yaşındaki kız arkadaşına evlenme teklifi etti

YouTube yıldızı Julia Zelg, 61 yaşındaki kız arkadaşına Noel’den hemen önce evlenme teklifi etti. Zelg, 61 yaşındaki Eileen de Freest ile Tinder’da buluşup tanıştıklarını bir videosunda takipçileriyle paylaşmıştı.

Brezilyalı YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşına Noel’den hemen önce sahnede diz çökerek sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Eileen de Freest’in ise şaşkınlığı gözlerden kaçmadı. Eylül ayından beri birlikte olan çift, sürpriz bir haberle evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

Eileen de Freest: “Çok mutluyuz”

Eylül ayından beri birlikte olan çift, 5 ay gibi bir süre için evlilik kararının çok hızlı alındığını kabul ediyor. 61 yaşındaki Freest yaptığı açıklamada, Julia ile her şey hakkında konuştuklarını, birlikte yaşamaları için birçok neden olduğunu söyledi. Freest ayrıca; gerçekten çok mutlu olduklarını ve hayatlarını pekiştirdiklerini de ekledi.

24 yaşındaki youtube yıldızı julia zelg eileen de freest evlilik

Gelecekteki kaynana

Sahnede diz çökerek evlenme teklifi eden Julia’nın teklifine evet yanıtı veren Freest, Julia’nın ailesi ile tanışmak için Brezilya yoluna düştü ve gelecekteki kaynanası ile tanıştı.

Gelen tüm tepkilere rağmen çiftin yıl sonu düğün yapması bekleniyor. Konu hakkında yorumlarınızı merak ediyoruz…

24 yaşındaki youtube yıldızı julia zelg eileen de freest

İkiz Kardeşler Tayland’da Evlendirildi!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Seven, sevdiğiyle mutlu olsun yaa… Keşke bizim ulkemızde de insanlar tercihleri konusunda rahatca kendılerini ifade edebilseler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu