Gündem

Yolcuları Otobüsten İndirip Kurşuna Dizdiler!

Son Dakika! Pakistan’da kimliği belirsiz saldırganlar yolcuları otobüsten indirip kurşuna dizdiler! Çok sayıda ölü var.

Yolcuları Otobüsten İndirip Kurşuna Dizdiler!

Pakistan’da silahlı saldırı! Kimliği belirsiz saldırganlar, bir yolcu otobüsünde bulunan yolcuları otobüsten indirip öldürdü. 14 kişinin kurşuna dizildiği kanlı saldırıyı henüz üstlenen bir örgüt çıkmadı.

Pakistan’ın Beculistan eyaletinde kanlı saldırı meydana geldi. Silahlı kişiler, otobüsten indirdikleri 14 kişiyi kurşuna dizdi. İçişleri Bakanı Haydar Ali ve AFP ajansına göre ölü sayısı 20’yi geçiyor. Saldırıyı henüz bir örgüt üstlenmezken, saldırganların üzerinde “Cephe Birlikleri” adlı milis gruba ait üniformaların olduğu söylendi.

14 kişiyi taradılar

İçişleri Bakanı Haydar Ali’nin açıklamalarına göre; Beculistan’da gerçekleşen kanlı eylemde Karaçi’den Ormara’ya giden dört otobüs durduruldu. Otobüslerin içerisinden indirilen 14 kişi infaz edildi.

Öldürülen kişilerin Pakistanlı oldukları ve aralarında sahil güvenlik görevlisi ile bir donanma subayının da olduğu ortaya çıktı.

Operasyonlar başladı

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, kaçan saldırganların bulunması için büyük çaplı bir operasyon başlatıldığı söylenirken, Başbakan İmran Han da saldırıyı kınadığını dile getirdi. Şu ana kadarsa saldırıyı üstlenen bir örgüt olmadı.

Yurtta Cinsel İstismar Davasına Ceza Geldi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Ön yargı olarak görülse de söylemeden edemeyecegim. Bu tür olayların yaşandığı yerler cok manidar değil mi?

  2. Geçen Tiflise otobüsle giderken açıkçası bende o dağlık yollardan tırsmıştım ve aklıma bu tarz şeyler gelmişti Yazık ya cidden yazık Lanetliyorum

  3. Asayişsizlik hadsafhada. Ülkeler ne idüğü belirsiz örgütlerin oyun tahtası haline gelmiş. Pakistan, Afganistan daha niceleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu