Gündem

Yine Bir Rezidans Cinayeti mi Yaşandı? Genç Kız Feci Şekilde Can Verdi.

Yine bir rezidans cinayeti mi yaşandı. Önceki gece Küçükçekmece de bir rezidansın 9. katından düşerek ölen genç kızın kimliği tespit edildi. 18 yaşında ki kızın “Ebru Erdem” olduğunu tespit eden polis olayın intihar mı cinayet mi olduğunu araştırıyor. O gece rezidans dairesinde Ebru Erdem’le birlikte Serdar Taşın da olduğu, olay olduktan sonra taksiye binip kaçtığı görgü tanıklarının verdiği ifade de anlaşıldı.

Yine Bir Rezidans Cinayeti mi Yaşandı? Genç Kız Feci Şekilde Can Verdi.

Daha önceden de benzeri bir olay yine bir genç kızın başına gelmişti.Küçükçekmece’de gerçekleşen olayın ardından, rezidansın özel güvenlik görevlileri bir genç kızın öldüğünü polisi arayarak bildirdi. Olayın ardından güvenlik görevlilerine kızın atladığını söyleyen Serdar Taş’ın rezidans dairesini ev sahibinden kiraladığı öğrenildi.

Önce Kaçtı

Güvenlikçilerin verdiği ifade de, “Akşam rezidans dairesinin sahibi ile bir erkek ve bir kadın geldi. Rezidansın sahibi ve kiracısı olduğu için de kadına kimlik sormadık. Gece saat 1 gibi rezidansı kiralayan Serdar Taş’ın yanlarına gelerek bize genç kızın pencereden atladığını söyledi. Panik halinde Ebru’nun pencereden atladığını gördüm” dedi ve bizi genç kadının olduğu yere götürdü. Genç kadının öldüğünü farkedince korkuya kapılıp site dışına hızlıca çıkıp bir taksiye binip kaçtığını ifadelerinde belirttiler. Polisten alınan bilgiye göre genç kızın vücudun da herhangi bir darp kesik olmadığı düşmeye bağlı vücudunda yaralar olduğunu bildirdi.

Tcdd Personel Alımı Yapacak. İşte Şartlar!

Masum Olduğunu İddia Etti

Yaşanan şüpheli olayın ardından kaçtığı belirlenen Serdar Taş, polise teslim olduktan sonra suçsuz olduğunu iddia etti. Küçükçekmece’de 14 katlı bir rezidansın 9. katından düşen Ebru Erdem’in intihar mı etti öldürüldü mü hala bilinmiyor. 21 yaşında ki Serdar Taş’ın ifadesinde Ebru Erdem’le üç gün önce arkadaşları aracılığıyla tanıştığını o gece marketten sigara, alkol aldıktan sonra arkadaşı olan rezidansın sahibinden anahtarı alıp beraber daireye çıktıklarını belirtti. Daha sonra genç kızın çantasından uyuşturucu çıkarıp içmeye başladığını be kendisine de teklif ettiğini öne sürdü.

İntihar Edeceğini Anladım

Çantasından çıkardığı uyuşturucuyu banada ikram etti. Bende onu geri çevirmemek için içmeye başladım. O sırada genç kızın ailesiyle telefonda tartıştığını söyleyen Serdar Taş, “Ben tuvalete gitmek için kalktım. Tuvaletten çıktıktan sonra Ebru Erdem’in salon camına çıkmış olduğunu, yüzünün kendisine dönük olduğunu söyledi. ’Ne yapıyorsun’ diye sorduğumda Ebru Erdem’in bir hamleyle dışarıya doğru döndüğünü ve pencerenin önündeki mermere oturup elleri ile de mermeri tuttuğunu, ayaklarının da aşağıya doğru sallandığını ifade etti. Ben kendisinin intihar edeceğini anladığımda yanına gitmedim. Kendimi geri çektim. O sırada zaten Ebru Erdem dokuncu kattan atlayarak intihar etti. Bende o an korku ve panikle ne yapacağımı bilemedim. Hemen aşağıda bulunan güvenliğe giderek kız arkadaşımın intihar ettiğini söyledim. Güvenlik görevlilerine Ebru Erdem’in düştüğü yere götürdüğümde öldüğünü anladım, dedi.

Arkadaşı Tutuklandı

Ebru Erdem’in öldüğünü anlayınca panik yaptığını ve korkup kaçtığını söyleyen Serdar Taş, “Ebru Erdem ile ilk buluştuğumuzda çok samimi bir arkadaşının trafik kazasında öldüğünü ve bu olayı bir türkü unutamadığını anlattı. Ebru Erdem’le ilk tanıştığımdan beri sürekli üzgün bunalımda durgun bir haldeydi dedi. Ebru Erdem’i öldürmediğini, kendisinin intihar ettiğini anlatan Serdar Taş, hiç bir şekilde fiziksel ya da manevi bir baskısının olmadığını ifadesinde belirtti. Serdar Taş’ın ifadesini alan polis daha sonra kendisini mahkemeye sevk etti. Çıkarıldığı mahkemede kasten adam öldürmek suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Bu Haberi Okuyunca Anlayacaksınız.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu