Gündem

Yılbaşı Milli Piyango Talihlisi Hala Ortaya Çıkmadı

Herkesin büyük heveslerle aldığı, büyük ikramiyenin 70 Milyon Türk Lirasi olduğu yılbaşı milli piyango talihlisi hala ortaya çıkmadı.

Yılbaşı Milli Piyango Talihlisi Hala Ortaya Çıkmadı

Herkesin büyük hayaller kurarak aldığı ve 70 Milyon değerindeki piyango biletinin sahibi hala ortaya çıkmadı! Bilet sahibinin ya haberi yok ya da bileti kaybetti…

Herkesin merak ettiği soru; Bilet kayıp mı?

Milli Piyango idaresi tarafından yapılan açıklamaya göre 7615536 numaralı milli piyango bileti Ali Özçamlı seyyar bayisinde satıldı. Bileti alan kişinin hala ortaya çıkmaması sahibinin haberi olmadığını ya da kaybettiğini düşündürüyor.

Kayıp 2 Milyon 636 bin lira

Bankalardan alınan bilgiye göre bu zamana kadar biletinin faizi 2.6 milyon lira olan para da bilet sahibinin kaybı olarak dikkat çekiyor.

Yine yapılan açıklamalar da biletin ibraz edilme tarihi 31 Aralık 2019 eğer talihli bu tarihe kadar biletini tahsil etmezse kesinlikle bir hak iddia edemiyor. O tarihe kadar talihli tarafından alınmayan ikramiye hazineye devredecek.

Büyük ikramiye ilk defa tam bilete çıkmıştı…

Milyonlarca kişinin her sene büyük umutlarla aldığı Yılbaşı milli piyango biletinin tam bilete çıkması ayrıca herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Bilet sahibinin ortaya çıkacağı düşünülmüyor.

İlginizi Çekebilir: Duvar Üstündeki Kediyi Yumrukladı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. bana çıksa hemen gider parayı alır sonra istifa eder. sonrada gezmeye başlardım hahahaah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu