Gündem

Yeşim Salkım, kendisine küfreden Murat Övüç’ün özrünü kabul etmedi

Sosyal medyanın son zamanlarda öne çıkan ismi olarak bilinen Murat Övüç, sahne aldığı bir lokasyondayken Yeşim Salkım hakkında ağır birkaç hakarette bulundu. Öte yandan bu durum da izleyenlerin oldukça tepkisini çekmişti.

Yeşim Salkım İlk Değil

Yakın zaman içerisinde kadınlar hakkında ağzına aldığı sözlerle de birçok kadından tepki gören Övüç,  Yeşim Salkım’dan dün özür diledi.

Yeşim Salkım Tarafından Yapılan Açıklama

Sahne almasının ve konser vermesinin engellendiğini de belirten Övüç’ün bu özrünü Salkım’ın samimi bulmadığı biliniyor. Yeşim Salkım’ın , Instagram resmi instagram hesabından sosyal medya fenomeninin yaptığı özrüyle ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Mahkemede Görüşürüz

Övüç ile mahkemede hesaplaşacağını belirten Salkım, köprü görevi yapıp ortamın yumuşamaısını sağlamak isteyenlere de, “Sizi ilgilendirmez, siz karışmayın ve siz kendi halinize bakın” diye açıklamada bulundu.

Songkran Festivali: Islanmaya Hazır Olun!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bende olsam etmem acıkcası.. Ama yesim salkımı da cok agresif buluyorum yasadıkları kolay degil ama göz önündeyse onunda bazı acıklamalarına dikkat etmesi gerekir.. Bu arada sarkılarına bayılan biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu