Moda

Yeni Trend Nakış Görünümlü Dövmeler

Her sezon modada geriye dönüşleri mutlaka yaşarız. 60’lar, 70’ler, 80’ler derken geçmiş gelecekte her daim hayatımıza dokunuyor. Geçmişin etkileri ise şimdi de dövme trendleri arasında yerini aldı. Babaanne ya da anneannelerinizin kanaviçelerini, nakışlarını sandıklardan, çekmecelerden çıkarma zamanı geldi! Bu yıl kanaviçe ve nakış görünümlü dövmeler aşırı trend!

Yeni Trend Nakış Görünümlü Dövmeler

Üç boyutlu, dövme mürekkebi sanki derinize işlenmiş gibi görünen dövmelerle farkınızı ortaya koymaya ne dersiniz? Sizler de klasik dövme modellerinden sıkılıp yeni bir arayış içerisindeyseniz, kanaviçe ya da nakış dövme modelleri yardımınıza koşuyor olacak.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: 2019 Dövme Modelleri

Fikir verecek dövme modelleri

İster tüm kolunuzu kaplayan, ister omzunuzun üstünde minimal bir dövme… Sizlere fikir verebilmesi için birkaç tane kanaviçe ve nakış dövme modellerini bir araya getirdik. Eğer bu tarz bir dövme yaptırmayı düşünüyorsanız eminiz ki sizlere fikir verecekler… Galerimizdeki fotoğrafların altında bulunan “sonraki” butonuna tıklayarak bir sonraki dövme modelini inceleyebilirsiniz.

Bu haber İlginizi Çekebilir: Kadınlar İçin Bacak Dövmesi Modelleri – Üst Bacak Dövme Modelleri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Çok beğendim. Nakışı çok severim zaten dövmede çok daha ayrı bir güzel olmuş. Dövmeden korkuyordum ama bunlar kararımı değişirdi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu