Sinema

Yeni Spider Man Tanıtım Videosu Çıktı!

DC’den Marval’a transfer olan Spider Man, Avengers Endgame’de rol almıştı. Şimdilerde ise “Spider Man Far From Home” ile solo performansını izleyeceğimiz Spider Man tanıtım videosu çıktı! Spider Man tanıtım videosunda karşımıza çıkan paralel evren, ilginç maceralara şahit olmamız anlamına geliyor! Hadi geçelim detaylara…

Yeni Spider Man Tanıtım Videosu Çıktı! Spider Man Çok Yakında Vizyonda!

Marvel’a transfer olan ve ilk olarak Avengers Endgame filminde izlediğimiz Spider Man solo performansı ile çok yakında sinema salonlarında. Yeni filmde ise yine birbirinden heyecan verici maceralara şahitlik edeceğiz. Endgame filminde akıllarda bazı soru işaretleri kalmıştı. Vizyona girmesi merakla beklenen bu film, akıllardaki tük soru işaretlerinin de cevaplarını içerisinde saklıyor.

Şaşırtıcı paralel evren!

Yeni tanıtım videosunda yer alan en önemli ve şaşırtıcı detay, paralel evrenlerin olduğu kısımlar. Spider Man karakterinin en azılı düşmanı diyebileceğimiz Mysterio, paralel evrende ise bir kurtarıcı! Bu şaşırtıcı fragmandan sonra filmin sinema salonlarında gösterime girmesi için sabırsızlanıyoruz!

Spider Man Far From Home oyuncu kadrosu

Spider Man Far From Home filmini yöneten isim, ilk filmdeki gibi yine Jon Watts… Far From Home filminin oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Michael Keaton, Samuel L. Jackson ve Marisa Tomei  olmak üzere birbirinden başarılı isimler bulunuyor.

Spider Man Far From Home ne zaman beyaz perdede?

Spider Man tanıtım videosundan sonra film için sabırsızlananlar, filmin ne zaman çıkacağı konusunda aramalar yapar oldular. Uzaklarda aramayın, Spider Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019’da gösterime girecek. Evinden çok uzaklarda olan Örümcek Adam, Endgame filmindeki çoğu soru işaretini de cevaplamış olacak. Belki de bu film Marvel evreninin başlangıcı değil Endgame filminin sonudur..

Bu Haber İlginizi Çekebilir: En Çok İzlenen Filmler. 2018 Yılının En İyi Filmleri Listesi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. İyi sürekli aynı konulardan filmler çekiyorlar aynı farklı bir şey neden üretemiyorlar ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu