in

Yeni Oyun Radarı: AVICII Invector

avıcıı oyunu çıktı

Müzik içerikli oyun severler dikkat, bu içeriğimiz tam size göre. AVICII Invector, herkesin merakla beklediği, AVICII’nin konuk olduğu müzik oyunu 10 Aralık tarihinde Hello There Games tarafından PS4, XBOX One ve PC platformlarında yayınlanacak.

Yeni Müzik Oyunu AVICII Invector


AVICII’nin hit parçalarına yer verecek AVICII Invector, daha çok refleks ve el hızı mekaniklerine hitap ediyor. Beynimizin hem motor kontrol kısmına hem de sanatsal algı kısmına değinecek bu oyun 10 Aralık 2019’da yayınlanacak. Nintendo Switch içinse 2020’de çıkacağı duyuruldu.

Steam’den Satışa Çıkacak

PC versiyonunu Steam’den satın alabileceğimiz oyunun tanıtımı ise şu şekilde yapıldı:
Kemerini bağla ve AVICII Invector’daki keşfedilmemiş bir uzayın ritmik bölgelerine atıl!

 

Oyun merhum süper star DJ AVICII’nin en hit şarkılarından oluşuyor. Yani oyun esnasında tam bir müzik şöleni yaşayacağımız kesin. Notalar arasında süzülüp, müziğin ritmi ile oynayacağımız oyunda Without You, Wake Me Up ve Lay Me Down şarkılarını da duyacağız. Tek başına bir müzikal yönet, çal ve dinle teması ile yapılan oyun şimdiden eleştirmenlerden tam not aldı.

Oyun her ne kadar Guitar Hero’yu andırsa da içerisinde bir hikaye barındırıyor. Müziğin ritmi ile 6 büyüleyici dünyada dolaşma fırsatı, 3 farklı zorluk derecesi ile yarış ve AVCII’yi tanıma fırsatı yakala.

Ayrıca oyun yapımcılarının oyun gelirinin bir kısmını zihinsel sağlık farkındalığının desteklenmesini sağlayan Tim Bergling Vakfı’na bağışlayacağı duyuruldu.

DJ AVCII Kimdir?

Tim Bergling (8 Eylül 1989) veya bilinen adıyla Avicii İsveçli DJ, Remixer ve Prodüktör. Dünya’da House ve Dance müziğin en önemli ve yetenekli sanatçılarındandır. Müziğe küçük yaşlarda merak salmış,genç yaşta İsveç’te çeşitli kulüplerde DJ’lik yapmıştır. 2010 yılında çıkan single’ı Seek Bromance ile büyük çıkış yakalamış, bu parça Fransa, Belçika, Hollanda, Birleşik Krallık ve İsveç’te 1 yıl boyunca top 20’de kalmıştır. ‘DJ Mag Top 100’ 2013 yılı sıralamasında dünyanın en iyi 3. DJ’i olarak seçilmiştir. 2014 yılında ise 6. olmuştur.

2011 yılında çıkardığı bir diğer hit parçası Levels, Hindistan, Hırvatistan, Bosna-Hersek, Avusturya, Almanya, İtalya, Yunanistan, İrlanda, Danimarka top 10’da kalmıştır. Macaristan, Norveç ve İsveç’te 1. sırada kalmıştır.

2014 yılının sonlarına doğru Stories albümünü ve albümün içinde olan The Days ve The Nights i yayınlamıştır.

Call of Duty MW’de Güncelleme

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ağız kokusu giderme yöntemleri

Ağız Kokusu Nedir?

home ofis nasıl olur

Hem Ofis Hem Ev!