in

BayıldımBayıldım

Yengeç Burcunun Komik Yönleri

Yengeç burcunun komik yönleri

Yengeç burcunun komik yönleri! Yengeç burcunun bu yönlerini belki de hiç bilmiyordunuz! Meraklı, üşengeç yengeç burçlarının komik yönleri nelermiş bir bakalım. Belki ileride bir yengeç burcuyla yolunuz kesişirse işinize yarayabilir..

Yengeç Burcunun Komik Yönleri

Yengeç herkesin hayatında ne olup bittiğini bilmek ister. Başkalarının hayatlarına burnunu sokmayı çok severler. Fakat kendi hayatı hakkında aslında hiçbir fikri yoktur. Başkalarının hayatıyla o kadar çok ilgilenir ki kendi hayatlarını es geçerler. Hatta kendi hayatına dair olan biteni genelde yakın arkadaşlarından öğrenir. Yengeç burçları üşengeç insanlardır. Ütü yapmayı hiç sevmezler. Kıyafetlerini düzleştirmek için yataklarının altına koyduğunu görürseniz şaşırmayın. Çünkü onlar böyle bir modeldir yargılamayın hatta onları öyle kabul edin. Yengeçler için evde bir boğa burcu olsa asla hayır demezler. Ama boğaların ne kadar umrunda olur bu durum muamma. Yengeç burcu insanı ev hayatını sever. Hatta bazen kendini bir anda aylarca eve kapatabilir. O süreçte telefonlarına bakmaya bile üşenirler.  Arkadaşları rehin alındığını düşünerek kayıp ilanı verebilir, kurtarma ekiplerini ayağa kaldırırlar.

Sporda başarılı oldukları söylenemez. Çünkü aldıkları her nefesten sonra en az 10 dakika dinlenmeleri gerekir. Konforlu yataklarını çok severler. Kolay kolay yataklarından ayrılmak istemezler. Aslında kariyer yapma becerileri oldukça yüksektir, tabi bunun için önce yataktan koca popolarını çıkarmaları lazım.

Bu burcun insanı kirli çıkıdır. Eğer size hiç  param yok derse inanmayın. Çünkü onların kenarda köşede birikmiş mutlaka 3-5 bin lira paraları cardır. Çok memnuniyetsiz insanlardır. Her şeyden şikayet etmeye bayılırlar. Hatta bir başladılar mı makineli tüfek gibi hiç susmadan şikayet edebilirler. Genelde kendisiyle uğraşan insanlardan yakınırlar. Ama işin komik tarafı bundan da gizli bir haz alırlar.  Yengeç kadınları, etek boylarının iki üç katı genişliğinde bluzlar giymeye bayılırlar. Bu burçların en yakın arkadaşları genelde balık insanıdır. Balıkla dostlukları sağlam olur. Beraber yiyip içip sarhoş olmayı severler. Zaten onları birbirinden başkası kimse çekemez. Eğer aşk yaşamaya üşenmezlerse onlarla vakit geçirmek eğlenceli olabilir. Arada yengeçlerle kaçamak yapıp kendinizi eve filan kapatırsınız. Biz bu durumun eğlenceli olacağını düşünüyoruz.

Yengeç Burcunun En Etkin 10 Özelliği

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

holi festivali öyküsüdür

Holi Festivali Öyküsüdür

Normalleşme için erken mi

Normalleşme İçin Erken Mi?