in

BayıldımBayıldım

Yengeç Burcunun En Etkin 10 Özelliği

yengeç burcu en etkin 10 özelliği

Yengeç burcunun en etkin 10 özelliği! Yengeç burcuyla ilgili bildiğiniz ne varsa unutun. Duygusallıkları, güçlü hafızaları, alınganlıkları ile ilgili ne kadar duyarlı ne kadar güçlü olduklarını bu yazıda keşfedeceksiniz. 

Yengeç Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Yengeçler kurban rolüne girmeyi çok severler. Hatta kurban rolünü en çok seven burçtur. Kendilerini bir şeyler uğruna feda etmeye hazırdır. Bir bakmışsınız yengeç insanları sizin için kendini öne sürmüş.

2- Su grubunun belki de en duygusal üyesidir. Yengeç burcu insanları için ”Sezercik” filmleri vazgeçilmezdir. En olmadık yerlerde bile duygusala bağlar. Neden ağladığını anlayamazsınız bile..

3- Yengeçlerin çok güçlü hafızaları vardır. Geçmişi mıh gibi akıllarında tutarlar.  Yengeç burcu ile aşk yaşıyorsanız onunla sakın geçmişe dair konuşmalar yapmayın. Hatta küçük hesaplaşmalara filan girmeye kalkmayın. Duyduklarınız karşısında hayrete düşersiniz. Neye uğradığınızı şaşırır bir daha kendinizi toparlayamayabilirsiniz.

4- Minik bir yavru kediyi andıracak kadar uysaldır. Ama bu uysallıklarına aldanmayın. Olurda bir gün yengeç burcu insanına ihanet edersen yandın diyebiliriz. Eline ipi al kaç boğum yapacağına kendin karar ver. Bundan sonra size Allah sabır versin.

5- Düşünmeleri ile meşhurdur bu burç. Her şeyi her detayı düşünür. Yengeç burcu insanlarına düşün düşün nedir işin sorusunu sorduk. Buna cevap olarak düşünmek yanıtını aldık.

6- Oldukça kuvvetli ve dirayetlidirler. Hatta bu özellikleriyle ön plana çıkarlar. Canınız sıkıldığında, ağlamak için bir omuz aradığınızda yengeç  burcu insanları sizin yanınızdadır. İçinizden geldiği gibi ağlayın, zırlayın içinizi dökün. Size destek olur hatta sizinle beraber ağlar. Diren mottosunu hayatınıza aşılar ve kendinizi daha güçlü görmenizi sağlar.

7- Sezgileriyle hareket ederler. Hatta sezgileriyle hareket etmeye anne karnında başlar. Yengeç insanları oldukça cin fikirlidir.  Şeytanın aklına gelmeyen yengeç burcunun aklına gelir.

8- Oldukça sempatiktir bu burçlar. Sempatik halleri vücut dillerine yansır. Yengeç burcu ayrıca dans etmeyi çok sever. Dans ortamlarının vazgeçilmez partnerdir.

9- Çok fazla alınganlardır. Hatta insanı bezdiren, çoğu zaman delirten tripleri vardır.  Bunun için maddi destek alsalar dünyanın en zengin insanları arasına girmeye hak kazanırlar.

10- Çoğunlukla negatif bakış açıları yüzünden insanı çileden çıkartırlar. Ama bir o kadar da pamuk gibi kalpleri vardır. Hatta o kadar pamuktur ki  bir anne merhameti olduğunu asla unutmayın.

Yengeç Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

normalleşme süreci

Normalleşme Süreci İle İlgili Uyarılar

salsa

Salsa İle İlgili Her Şey!