Astroloji

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Yengeç burcu ve cinsellik yazımda sizlere Yengeç burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik

Yengeç burcu insanı cinsellik konusunda tatminkardır. Sevişme sonrası orgazm olmak ve karşısındaki kişiyi de tatmin edebilmek ister. Orgazm olabildiği pozisyonları tercih eder. Dudaklarından, göğüs uçlarından, boynundan ve sırtından tahrik olur. Duygusal olan yengeç burçları için seks duyguların dışa vurumudur. Seks sırasında romantizmi sever, karşısındaki kişinin duygularına ve isteklerine önem verir. Güzel bir yemeğin ardından gelen sevişme onun için çok özeldir. Sevdiği insanla oldukan sonra seksin yeri önemli değildir. Tahrik olması için sarılmak, dokunmak ve öpüşmek yeterlidir. Sevdiği insana sadık olan yengeç burcu insanı fantezilerini dile getirmekten çekinir. Aldatılmak ise asla kabul edebileceği bir şey değildir.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR:

Yengeç, Terazi, Oğlak, Kova, Balık, Başak 

Bu burçlar içinde Yengeç burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burç Terazidir. Oldukça estetik olan Terazi burcu insanı yengeç burcu insanını rahatlıkla baştan çıkarabilir. Cinsellik sırasından birbirlerini tamamlarlar.

Yengeç Burcu Kadını Ve Cinsellik

Yengeç burcu kadını cinsellikte oldukça ihtiraslı ve gizemlidir. Seksten önce gerçekten sevildiğinden ve beğenildiğinden emin olmak ister. Asla kendini tamamen teslim etmez, sevdiği insanın onu çözmesini ister. Tahrik olduğu bölgesi göğüs uçlarıdır. Ayrıca duygusal konuşmaları da sever. Fantezilerden çok hoşlanmaz, sevdiği insana karşı kıskançtır. Seviştiği yerin temiz olmasını ister.

Yengeç Burcu Erkeği Ve Cinsellik

Yengeç burcu erkeği cinsellikte güçlü, gizemli ve baskındır. Kadınlar tarafından etkileyici ve çekici bulunur. Çarpık ilişkilerden hoşlanmaz. Gerçekten sevdiği ve bağlandığı insanla sevişmek ister. Yengeç erkeğini baştan çıkarmak için başbaşa kalmanı ve anlamlı konuşmalar yapmanız yeterli olacaktır. Sizi estetik anlamda çekici ve zeki bulursa zaten her türlü ilgisini çekersiniz.

Yengeç Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Oğlak, Kova demiş uyum konusunda.. Resmen şuraya düşüp bayılacağım.. :))) Terazi’cim bul beni.. :P :))

      1. Özel ol, herkesten farklı ol, gizemli ol aşırılıktan sakın, ama cinsellik te çok aşırı ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu