Astroloji

Yengeç Burcu Ve Aşk-Burçların Aşk Hayatı

Yengeç burcu ve aşk yazımda sizlere Yengeç burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

YENGEÇ BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Yengeç burcu insanı ile aşk yaşamanın diğer adı huzurdur. Aşkı ve romantizmi uç noktalarda yaşar ve çok ciddiye alır. Kendilerine has bir çekim güçleri vardır. Yengeçler kolay aşık olurlar, aşık olduklarında da asla çabuk vazgeçmezler. Aşk konusunda yönetimin kendisinde olmasını ister. Karşı cinsi etkilemek istiyorsa çok konuşmayı tercih etmez, duygularını davranışlarıyla ifade eder. Bir ilişkide aradığı en önemli şey güven ve uyumdur. Oldukça kıskançtır, onunla birlikteyseniz davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. İlişkilerine uzun sürmesi umudu ile başlar ancak kısa sürse bile ilişkisinde saygısını yitirmez, birlikte olduğu insanın kendisini özel hissetmesini sağlar. Kırılmaktan ve kırmaktan çok korkarlar.

YENGEÇ BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Zaten duygusal olan yengeç burcu aşık olursa daha da duygusallaşır. Karşısındaki insanın duygularından emin değilse asla kendi duygularını açıklamaz. Bu konuda dikkatli ve özenli davranır. Duygularının karşılık bulduğuna inandığında yönetimi ele almak ister. Değer görmek istiyorsanız yengeç burcu ile birlikte olmalısınız. Ancak yönetilmekle ilgili sorununuz varsa o zaman sorun yaşayabilirsiniz. Evlilik kararı vermesi zaman alır çünkü aile ve evlilik kavramları onun için çok önemlidir. Bu kararı vermeden önce çok dikkatli düşünür; özellikle çocuk olursa ayrılık ve sorunlarla uğraşmak istemez. Evcimen olan yengeç burcu aşkı evinde yaşamak ister. Seks konusunda aktiftir, ama ruh hali önemli bir detaydır. Keyifli zamanlar geçirebilmek için kafasının rahat olması gerekir. Aşık olduğu insanın isteklerine ve ihtiyaçlarına özen gösterir, gerekirse kendi isteklerinden feragat edebilir.

YENGEÇ BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Yengeç burcu aşıksa ve ayrılma kararını veren partneri ise bunu atlatması çok zor olur, bir süre kendine gelemez. Aşk acısını tüm bedeni ve ruhu ile yaşar. İlişki sırasında aşkın hakkını verir ve bu yüzden ayrıldığında verdiği emek için çok üzülür. İnsanların duygularını harcaması onu perişan eder. Her şeye olan inancını bir anda yitirebilir, her şey anlamsızlaşır. Ayrılık kararı vermek onun için hiç kolay değildir. Ayrılma kararını kendisi vermişse mutlaka geçerli bir nedeni vardır.

YENGEÇ BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = BOĞA, AKREP, BALIK, KOVA 

EVLİLİK = BOĞA, AKREP, BALIK 

Yengeç burcu kendi gibi su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi anlaşır ancak duygusal anlamda bağlanamama sorunları ile karşılaşabilirler. Burada ilişkinin devamı için aşk gereklidir.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) iyi arkadaş olabilir, güzel dostluklar kurabilir. En iyi dostları özellikle Kova burçlarından çıkar.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile ilişki yaşayabilirler ancan pek de iyi anlaşamazlar. Asgari müşterekte buluşmaları zor olabilir.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile başarılı birliktelikler ve mutlu evlilikler yaşayabilirler.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Su grubundan Balık varken ateş grubundan koç aslan yay he:(? Hiç anlanlandıramıyorum bu astrolojiyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu