Astroloji

Yengeç Burcu Seks Hayatı-Burçların Seks Hayatı

Yengeç burcu seks hayatı.. Duygusallığın baş tacı edildiği burçtur. Yengeç duygusal olduğu için cinselliklerinde de bu naifliği ve sakinliği ararlar. Duygusuz yapılan her hareket onları uzaklaştırır. Bu tarz hareketler incitici ve kırıcıdır. Bu yüzden yengeç burçlarına naif ve nazik davranmanız gerekir.

Yengeç Burcu Seks

Göğüsler birçok insan için etkileyicidir. Bu yengeç burçları için de etkili bir bölgedir. Hatta yengeç burcuna sahip insanların üzerinde daha çok etkilidir. Göğüslerin etkisi onlar da daha çok hüküm sürer. Bu burcun erkeği de kadını da göğüs bölgesine dokunulmadından hoşlanır. Yapılacak çeşitli hareketler, öpücükler onları tahrik eder. Yumuşak okşamalar, nazik ısırıklar sizi arzulamasına sebep olur. Öpücükler hassas duygulara sahip Yengeç burcunun arzularını uyandıracaktır.
Romantik Yengeç erkeği sert gözükebilir.  Aslında oldukça yumuşak kalpli bir aşıktır. Bu su burcu erkeği mantığını ön planda tutmaz. Yengeç burcu erkeği duyguya daha fazla önem verir. Derin tutkuları vardır yengeçlerin.  Erkeği cinsellikte geri planda kalmayı seçer. Hatta isteklerini her zaman kendine saklayabilir. Bu durum sizin güveninizi sarsmasın. Onu aktif hale getirebilirsiniz.  Bunun için onun gibi aşkını derin yaşamalısınız. Evcimen ve merhametli olmalısınız. Şefkatli ve becerikli kadınlar onların ilgi alanına girer.
Yengeç burcu erkeğinin vücuduna dokunabilirsiniz.  Göğüsüne dokunmaktan da çekinmeyin. Ellerinizi göğsünün etrafında çeşitli hareketle gezdirin.  Onu erkeksi hissettirecek bu hareket hassas Yengeç burcu erkeğini derinden etkileyecektir.

Ah bu duyguların dili olsa da konuşsa…

Yengeç kadını uyumlu ve naziktir. Partnerinden beklediği en önemli şey koruyucu ve sahiplenici olmasıdır. Yengeç kadınları çekingen olur. Pek cesur da sayılmazlar. O yüzden ilk hamleyi siz yapmalısınız. Çünkü her zaman ilk hareketi karşısındakinden bekler. Onu cesaretlendirmelisiniz. Aynı zamanda hislerinizde samimi olmalısınız. Ciddi birlikteliklerden hoşlanırlar. Yengeç kadınını güzel sözlerle süslediğiniz bir yazı etkiler. Aşkınızı gösterdiğiniz sevgi dolu bakışlar da çok önemlidir.
Yengeç burcu kadınının göğüslerine küçük öpücükler kondurmalısınız. Nazik dokunuşlarla tutkularını harekete geçirebilirsiniz. Bu şekilde onların çekingen hallerini üstlerinden atmalarına yardımcı olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bir yengeç kadını olarak çoğunluğu doğru❤ birde diz kapağı arkasının öpülmesini es geçmeyelim

  2. Yengeç burçlarının duygusal olduklarını iyi bilirim.Ki yazıdan da anlaşıldığı gibi seks hayatlarında da duygusallıkları ön planda .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu