Astroloji

Yengeç Burcu 2020 Yılı Yorumları

Yengeç burcu 2020 yılı yorumları: Yeni yılda her zamankinden daha kararlı ve daha açık sözlü davranacaksınız. Geçmiş kırgınlıklarınızı arkanızda bırakıyorsunuz. Yeniden doğmuş gibi yaşayacağınız yeni bir yıl yaşayacaksınız. Yeni yıla geçmişi geçmişte bırak mottosuyla yaşamaya kararlısınız. Çünkü sizi yaralayan en büyük olayların geçmişten kaynaklandığının farkındasınız. Bu olayları geride bırakmanızı artık çok iyi biliyorsunuz. Hayatınızda ki bütün belirsizliklere veda edeceğiniz bir yıl sizi bekliyor.

Yengeç burcu 2020 yılı yorumları

Bu yılda önünüzde engel kalsın istemeyeceksiniz. Başkalarının size ne söylediğine kulak asmamaya çalışacaksınız. Kendi ayaklarınız üzerinde gururla durduğunuz bir yıl olacak. Yeni yıl huzurlu günlerin de haberciliğini yapacak. Aslında ne kadar güçlü olduğunuzu herkesten öte kendinize ispatlayacaksınız. Gök kubbenin etkisi sizi zaman zaman zorlayacak. Bu etkilerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte siz mücadele etmekten vazgeçmezseniz mükafatını fazlaca büyük bir şekilde alacaksınız.

Ay tutulmasıyla birlikte, hayatınızın baştan uca değişime uğrayacak. Yönetici gezegeninizde yaşanan tutulmayla daha sahiplenici bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı daha korumacı davranacağınız döneme giriyorsunuz. Çeşitli fikirler ve doğru yönlendirmelerle  aile bireylerinizin hayatına dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Hayatınızda hiç kimse yoksa medeni durumunuzun değişmesi ise kaçınılmaz olacak.

Daha önce bir evlilik yaşamış ve boşanmış bir insansanız ikinci baharınızı yaşayabilirsiniz. Bir boşanma süreci geçiriyorsanız size iyi haberlerimiz var. Sizi oldukça köklü değişimler beklediğini bilmelisiniz. Daha önceden yaşadığınız sorunlar bu sene de tekrarlanacak gibi görünüyor. Çünkü bu sorunlar kapanmamış. Siz bu sorunları da kapatmak isteyeceksiniz.

Mart ayında hızlı geçireceğiniz günler geliyor.  Belli başlı konuların önüne geçemiyorsunuz. Bu konular sizi gergin bir ruh haline büründürebilir. Hayatınızda hiç kimseye  taviz vermek istemiyorsunuz.

Merak ettiğiniz bazı konularda arkadaşınızın sizden kaçmak için sorularınıza kaçamak cevaplar vermesi sizde şüpheye yol açıyor. Sizin her zaman meraklı olan yanınız bu süreçte sizi daha iyi bir gözlemci yapıyor. Bir süredir ilişkinizle ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.  Beraber olduğunuz kişiye ilişkiden ne beklediğinizi daha açık bir dille söyleyebilirsiniz. Problemlerinizi çözerken sevgilinizin de adım atması, sizin sevgilinize daha fazla kıymet vermenize neden oluyor.

Venüs’ün burcunuza yaptığı yolculuğu ve güneşin de ateş burcunda ki hareketi ağustos ayına geldiğinizde sizin derin bir nefes almanıza vesile olacak.  Bu süreçte tatil programlarınızı çoğaltabilirsiniz.  Bu sayede bir çok seyahat yapmanız söz konusu. Ayrıca ruhunuzu dinlendirmek için yaptığınız bu geziler sizin pozitif enerjinizi arttıracak.

Venüs’ün etkisi kalbinizi ısıtacak

Aşka tövbe etmiş bir Yengeç burcu musunuz? Kalbinizin kapılarını aralayacak aşka şimdiden merhaba diyebilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda bir kişiyle  karşılaşıyorsunuz. Bu kişi sizin duygularınızı oldukça yükseltebilir. Bu süreçte temkinli davranmayı elden bırakmayacaksınız. Ancak kalbinizin sesini dinlemekten de geri kalmayacaksınız. Eğer evlilik hazırlığı yapıyorsanız, ruhunuzu en güzel yansıtacak ve oldukça dikkat çekecek seçimler de bulunacaksınız.

2020 yılı hayatınızın hemen her alanını değiştiriyor. Sanki sihirli bir değnek gibi dokunuşlarda bulunuyor. Kendinize yeni hedefler ve yeni yollar çiziyorsunuz. Ayrıca ufak estetik dokunuşlar yaptırabilirsiniz. Stilinizden, saç modelinize kadar yapacağınız her değişikle kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Yeni yılda  hayatınızı şekillendirecek adımlar atıyorsunuz. İlerleyen aşamalarda da yaşam standartlarınızı oldukça artacak. Alacağınız sürpriz teklifler ve umulmadık fırsatlarla ekonomik gücünüzü de arttırabilirsiniz. Aralık ayına geldiğimizde öz güveniniz oldukça artıyor. Bu sayede daha güçlü adımlar atmanıza vesile oluyor. Yaşadığınız zorlukların güzelliklere açıldığına olan inancınız da artacak. İç sesinize her zaman kulak verin. Bu yılda iç sesinizi çoğu zaman dinleyeceğiniz bir yıl geçireceksiniz. Bu yolda  emin adımlar atmak sizin için çok önemli olacak. Yeni yıl hem aşk hem de kariyeriniz adına bir çok değişime imza atacaksınız.

Yengeç Burcu Ve Aşk-Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu