içinde

Yaz Stilinde James Bond

Yaz Stilinde James Bond

007 Bond, James Bond. Bu repliği bilmeyeniniz yoktur. Peki bu replikler James Bond karizması ile plajlara taşınacak desek? Hiç abartmış olmayız! İşte karşınızda 2020 Plaj Karizması. Bu haber için arkadaşımız Furkan POLAT’a teşekkür ederiz.

Birçoğumuzun için lüks bir yaşam tarzının simgesi olan Ajan Bond, artık hayatımızın içinde büyük bir yer kaplıyor. Giydiği kıyafetten taktığı saate kadar her bir parça bir moda simgesi haline geldi. Artık Bond şıklığına ulaşmak pek zor değil.

Yaz Stilinde James Bond

İngiliz giyim markası Orlebar Brown’un en yeni koleksiyonu, Kraliçe’nin Hizmetinde, Yıldırım Harekatı ve Dr. No gibi kültleşmiş Bond filmlerinin yaza ve plaj giyimine yönelik giysileri neredeyse birebir ölçüşen parçalar içeriyor. Üstelik markanın ilk James Bond serisi değil bu. Bu seri ile beraber üçüncüye ulaşan marka, daha önce de Skyfall filminde Daniel Craig’e şort giydirerek bu iş birliğini pekiştirmişti.

Yaz Stilinde James Bond

Koleysiyon için özellikle deniz, havuz ya da tekne gibi öğeleri içeren sahnelerden ilham alınmış. Bu şekilde birçok yaz stiline uygun bir koleksiyon ortaya çıkmış. Koleksiyonda yazlık geniş yaka gömlekler, Harrington tarzı mont ve plaj giyimine yönelik giysiler üreten marka için bir ilk de bulunuyor. Sıcak havalarda giymeye uygun, keten bir takım elbise.

Orlebar Brown, her ne kadar Bond filmlerinden esinlenmiş olsa da koleksiyon filmde kullanılan parçaların farklı kullanımını sergiliyor. Yani giysiler birebir olarak filmden kopya değil. Bu giysiler kişilerin rahatlıkla giyebileceği kalıplarda, ince kumaşlar ve zarif dikişlerle üretilmiş.

Koleksiyonun genel hali daha klasik James Bond çizgilerine sahip olsa da daha canlı renkleri görmek mümkün.

Furkan POLAT

 

Doğmamış Kızı İçin Pijamaları ile Dünyayı Geziyor

Yorumlar

Cevap bırakın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Yükleniyor…

  0

  Yorumlar

  0 yorum

  Huysuz Virjin

  Huysuz Virjin Hayata Gözlerini Yumdu…

  affetmek nedir? affetmenin yolları nelerdir?

  Affetmek Nedir? Affetmenin Yolları Nelerdir?