in

BayıldımBayıldım

Yay Burcunun Komik Yönleri

yay burcunun komik yönleri

Yay burcunun komik yönleri! Eğlenceli, özgür ruhlu yayların komik yönlerini keşfedelim dedik. Eğer hayatınızda bir yay burcu varsa onları keşfetmek için bu yazı tam size göre..

Yay Burcunun Komik Yönleri

Yay burçları korkusuzdur. Öyle kolay kolay örümcekten, böcekten ya da fareden korkmazlar. Eğer farelerden, örümceklerden ve böceklerden korkuyorsanız yanınızda bir yay burcu insanı olsun. Çünkü yay burcu insanı sizi bunlardan korur.  Böcekleri çıplak ayakla bile korkmadan ezer. Hatta öyle çılgınlardır ki bir örümceği tutup gece yarısı bahçeye geri bırakabilir. Neredeyse yay burcunda doğan herkes yanlış cinsiyetle dünyaya geldiğini düşünür. “Kadınsa keşke erkek olsaydım, hayat daha eğlenceli olurdu” der. Erkekse ” ah be hayat kadınlara güzel” diye düşünür. Yay burcu konuşurken yüksek sesle konuşur. Yaptığı her işte de bir hayli gürültücüdür ve oldukça abartmasını sever. Olay çıkarmak onların işi. Yaptığı her küçük iş bile büyür. Taksi çağırmasından, kasada ödeme yapmasına, aldığı uçak biletinden, sattığı arabaya kadar her konuda bir olay yaratır. Bir Koç kadar yırtıcı değildir. Ama sosyal zarafet yoksunluğuna dair çok eleştiri alır.

Sır tutma konusunda pek becerikli değildirler. Kendisine anlattığınız bir sırrınız varsa yandınız. Çünkü onlar bunun sır olduğunu unutup insanlara öyle bir keyif ve doğallıkla anlatır ki şok olup kalırsınız. Bunu da sizin arkanızdan yapmaz. Genelde siz onun yanındayken yapar, neye uğradığınızı şaşırırsınız. Yay kadınları saçlarını ya topuz ya at kuyruğu yapmaktan asla vazgeçmezler. En sevdikleri modeldir atkuyruğu ve topuz. Kolay kolay farklı saç modelleri denemezler. Hatta bunu yapmaktan vazgeçmeleri de bir hayli zaman alır. Her şeyi çok abarttıklar herkes tarafından bilinir. Bu yüzden çocukluklarından itibaren bu huyları sayesinde kendilerine lakaplar takılır. Ne kadar komik lakaplar varsa bu burcun insanına takılır.

Oldukça geveze ve patavatsız olan yay burçlarının aşk hayatları da oldukça keyiflidir. Gerçi bir yay burcu kadınının çenesini siz ne kadar çekebilirsiniz bilemiyoruz. Her söylenenden bir ayrıntı çıkarmak onların işidir. Onlar için şeytan ayrıntıda gizlidir. Gezmesini, eğlenmesini çok severler. Onlarla  eğlenceli komik vakitler geçireceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Ama bazı konularda ters düşmemeye çalışın. Çünkü egoları ile hareket ederler ve kolay kolay haksız çıkmazlar. Akılcı cevaplarıyla siz haklıysanız bile haksız çıkabilirsiniz.

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Corona döneminde aktivitelerin risk oranları

Corona Döneminde Aktivitelerin Risk Oranları Nelerdir?

hentbolun dünü bugünü

Hentbolun Dünü Bugünü