in

BayıldımBayıldım

Yay Burcunun En Etkin 10 Özelliği

yay burcunun en etkin 10 özelliği

Yay burcunun en etkin 10 özelliği! Yay burçları ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun! Olumlu olumsuz en etkin 10 özelliklerini sizler için sıraladık. Özgürlük tutkularıyla, dürüstlükleriyle ve sabırsızlıklarıyla tanıdığımız yay burçlarının diğer etkileri özellikleri neymiş bakalım.. 

Yay Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Yay burçları saman alevi gibi bir anda parlarlar. Yay burcu insanlarının sinirlenme ve sakinleşme süreleri çok kısadır. Hatta arasında çok bir zaman farkı yoktur bile diyebiliriz. “Yine kızdı bebeğim, üstüne gitmeyeyim şimdi geçer…” deyin. Asla ama asla onların üzerine gitmeyin.

2- Yay burcunun özgürlüğünü elinden almaya sakın kalkmayın. Eğer bunu yaparsanız sizi uzayın derinliklerine  göndermekten çekinmezler. Böyle bir durumda poponuza tekmeyi basmaktan zevk alırlar.

3- Yay burçları en dürüst insanlar arasındadır. Hatta onların hayat mottoları dürüstlük ve doğruluktur. Onlara yalan söylemeyin eğer olduda söylerseniz sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız.

4- Yerlerinde asla duramazlar. Aktiflik onların yaşam şeklidir. Yaylar Jüpiter’in ateşli çocuklarıdır. Aktiflik sözcüğü yaylar için söylenmiş diyebilirsiniz.

5- Her konuya anlayışla yaklaşırlar. Fakat bir süre sonra sinirlerine hakim olmakta zorlanırlar. Bu sinir anında yayların saçlarına dikkat edin. Onlar belli etmeseler bile saçları elektrik akımına kapılmış gibi diken diken olabilir. Sizlere tavsiyem, onları fazla anlayışlı bulmayın. Bu burç insanına her sıkıntımı anlatırım diye düşünmeyin…

6- Yaylar sabırsızlıklarıyla meşhurdur. Bu burcun insanı hep sonuç odaklı çalışır. Hatta en son söyleyecekleri şeyi ilk başta söyleyerek sizi şoke edebilirler. Onlar için detaylar önemsizdir. Ayrıntılara çok fazla takılmazlar.

7- Yay burcu insanları her şeyi abartmayı çok sever. Onların olayları abartma seviyesine sizin hayal gücünüz yetmez. Öyleki bir karınca yuvasını Everest’e benzetebilecek yapıları vardır.

8- “Aynı nehirde iki kez yıkanılmaz” diyen Herakleitos gibi derin düşüncelere sahip oldukları konusunda bütün Yaylar hemfikirdir. Ancak  “Deli gibi sevmek ruhumuzda var!”diyen Müslüm Gürses’li ağlamalı şarkılardan da vazgeçemezler.

9- Yay burçları kendilerine çok düşkündür. Dış görünüşlerinin temiz ve şık olmasından anlayabilirsiniz.

10- Bu burç çok cömerttir. Size harcayacağı ya da yapacağı hiç bir şeyden yerinmezler. Yay burcu insanlarından istediğiniz bir şey varsa çekinmeyin. Bu isteğinizi yerine getireceklerdir çünkü onlar cömertlikleriyle anılmaya bayılırlar.

Yay Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

 

17 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rüyada yılan görmek

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir?

en korkak hayvan vombat

En Korkak Hayvan Vombat Hakkında Tüm Bilgiler