Astroloji

Yay Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

Yay burcu ve sağlık yazımda sizlere Yay burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

Yay burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : karaciğer, uyluk ve dişlerdir. 

-Dalak, pankreas, siyatik, kalçalar, böbrekler, bacak damarları, kolesterol sorunları, safra, kalp damar tıkanıklıkları, bypass, solunum sorunları, akciğer, stres, depresyon Yay burcu ile ilgilidir.

YAY BURCU VE SAĞLIK

Yay burcu insanı hareketli bir yapıya sahiptir, bu yüzden günlük olarak spor yapmaları gerekir, yoksa fiziksel ağrı çeker. Yaşadığı hayattan zevk almasını bilir, hareketli ve sosyaldir, bu yüzden dinç olur. Özgür ruhludur. Gezmeyi, görmeyi, eğlenmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi sever. Bu özellikleri sebebiyle yeni bir güne merhaba derken kendisini enerjik hisseder. Yay burcu insanı sigara kullanmamalıdır. Karaciğeri yönettiği için çok çabuk hastalanabilir. İçki içmeyi sever, bunu abartırsa karaciğeriyle ilgili sorun yaşayabilir.

YAY BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Yay burcu insanı sağlık konusunda çok fazla sorun yaşamaz. En zayıf noktası sinir sistemidir. Bu konuda çok dikkatli olması gerekir. Kilo almaya müsaittir ve yeme-içme düzenine özen göstermelidir. Böyle bir sorun yaşarsa vakit kaybetmeden diyetisyene başvurmalıdır. Sağlık sorunları yaşarsa bununla baş etmesini bilir. Kendisinde bir sorun hissettiği anda iyileşmek için elinden geleni yapar. Hastalandığında keyfi kaçmaz, aksine sevimli bir şekilde naz yapar. Yatakta çok fazla kalmak istemez, hızlıca toparlanır. Her zaman hayata güzel yanından bakıyor olması onun hastalıklardan çabuk kurtulmasına yardım eder.

YAY BURCU HASTALIKLARI

Karaciğer sorunları, romatizma, bacak ve diş ağrısı en sık karşılaştığı hastalıklar arasındadır. Fiziğini önemser, bu nedenle fit bir görünüme  sahiptir. Çok fazla ayakta kalmamaya özen göstermelidir, yoksa bacak ağrısı çeker. Dişinde çürükler olması olasıdır, bu yüzden ağız bakımına ve diş sağlığına dikkat etmelidir. Rutin dişçi kontrollerini aksatmaması gerekir. Yaşı ilerledikçe romatizma ile ilgili şikayetleri olur. Bu konuyla ilgili önem almazsa romatizmaya yakalanması kaçınılmazdır. Yay burcu insanı yaşa çok fazla takılmaz, enerjik, maceracı yapıdadır ve yaşamı keyfince yaşamak ister. Hayatı yaşama isteği ağır bastığı için, hastalık bile onu alıkoyamaz.

Yay Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu