Astroloji

Yay Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Yay burcu ve aşk yazımda sizlere Yay burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

YAY BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Yay burçlarının aşk hayatları maceralıdır. Aşkı sever, uslanmaz aşık sözü ona çok uygundur. Evlenme kararı alana kadar daldan dala konar. Aşık olunca yaramaz çocuk gibidir. Cesur, çapkın, davetkar tavırları vardır. Ufak detaylar üzerinde durmaz, direkt olayı başlatır. Neşeli, sıcakkanlı ve eğlencelidir. Partnerinin de hayatını renklendirir. Özgürlüğüne oldukça düşkündür ve vazgeçmek istemez. Arkadaşlarına çok önem verir. Arkadaşları ile sevgilisi arasında kalırsa, arkadaşlarını seçer. Yaylarla birlikte olan kişilerin de bu konuda anlayışlı ve rahat olması gerekir. İhtiraslı ve tutkulu aşkları çok sevmez. Sürekli sorun çıkaran, sahiplenen kişilerle birlikte olamaz. Sorgulanmaktan hoşlanmaz, böyle bir şey yaşarsa anında uzaklaşır.

YAY BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Yay burcu aşık olursa kendini aşkına adar. Aşık olana kadar havai tavırlar sergiler, yüzeysel ilişkiler yaşar. Aşık olunca duygusallaşır ve sakinleşir. Aşkını elde etmek için her şeyi yapar. Zor olandan hoşlanır. Zekası ve dış görünüşü ile aşık olduğu kişiyi etkilemeyi başarır. Bu ilişkinin süresi partnerine bağlıdır. Evlilik kararı alsa bile bağımlı bir ilişki sürdüremez. Sadıktır ancak kısıtlanmaktan, kıskançlıktan nefret eder. Bir ilişkide iki tarafın da kendi hayatı olması gerektiğini savunur. Eğer aşkı ve heyecanı bittiyse yay burcu insanı kaçıp gider. Cinsel hayatında romantik ve ateşlidir. Partnerine fantastik ve renkli dakikalar yaşatır. Yenilikler denemeyi sever.

YAY BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Yay burcu insanı aşk acısı çeker ancak karşı tarafa da bu acıyı yaşatır. Yayları terk etmek zordur. Yaşadığı büyük bir aşksa ayrılması sancılı olur. Ayrılmak isteyen kendisi ise gerçekten geçerli bir sebebi vardır ve acımasız olur. Kendisi elinden geleni yaptığını, karşı tarafın da bu acıyı hak ettiğini düşünür. Bir anda siler atar ve geri dönüş için açık kapı bırakmaz. Ayrılmak isteyen partneri ise ve  mantık çerçevesinde medeni şekilde kendisiyle konuşursa ayrılık kolay olur. Ancak ayrılık sırasında çatışmalar ve kötü konuşmalar geçerse yaylar da incitici olabilir.

YAY BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = KOÇ, ASLAN 

EVLİLİK = KOÇ, ASLAN 

Su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi anlaşamaz, sık sık fikir ayrılıkları yaşar ve çatışmalara girer.

Hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) iyi anlaşır, sağlam arkadaşlıklar ve dostluklar kurar.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) yay burcu insanına fazlasıyla sakin gelir ve onlarla bir ilişki yaşasa da bu ilişki uzun sürmez.

Yay burcu kendi gibi ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile iyi anlaşır. Özellikle Aslan burcu, yay burcu insanını dengeler ve etkiler.

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu