Astroloji

Yay Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Yay burcu seks hayatı… Espri kabiliyetiniz ve zekanız yay burçları için önemlidir. Bunlarla  harmanladığınız her şey, yay burçları için vazgeçilmez olacaktır. Yay burçları hayatı dışarıda yaşamayı sever. Onlar için cinsellik, tek bir odada sıkışıp kalmamalıdır. Bir tatil onun ilgisini çeker. Ona yaptığınız bu sürprizler, yayları her zaman ateşlendirecek.

Yay Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Yay erkekleri eğlenceli ve esprilidir. Yay erkeğini baştan çıkarmak mı istiyorsunuz? Onun için güzel ve düşündürücü şakalar yapabilirsiniz. Hatta geveze olmanız eksi değildir. Hatta onlar için bir artıdır. Her konuda olduğu gibi cinsellikte de özgürlüğüne düşkündür yay erkeği.  Spontane  gelişen olayları sever. Sıkı bir muhabbetin ortasındayken kendinizi biranda yatakta bulabilirsiniz. Bu ani hareketleri kabullenmeniz gerekir. Uzun ilişkiden çok kısa ilişkilerin insanıdır. Yay erkeğini baskıcı bir tutumla sahiplenmemeniz gerekir..
Yay kadının ise enerjisi hemen fark edilir. Yay kadını demek tam anlamıyla özgür kadın demektir. Kuralcı, planlı, kıskanç ve aşırı ilgili bir erkekseniz işiniz çok zor. Bu özgür ruhlu kadını etkilemek için çok fazla efor harcamalısınız. Yay kadınları tutucu değildir. Cinsel yaşantıları oldukça aktiftir. Bugün buradaysa yarın başka yerde olmak ister. Onun ilgisini her zaman taze tutmak mı istiyorsunuz? O zaman sürekli yeni fikirler ve önerilerle karşısına çıkmalısınız. Pek çok arkadaşı vardır. Sosyal olmak onun için önemlidir. Onu evde tutmak istemezsiniz. Bunun yerine değişik organizasyonlara davet etmelisiniz. Yay kadınlarına eğlenceli bir gün geçirtmek sizin yararınıza olacaktır.

İletişimin ve objektifliğin birleşimidir…

Hareketli Yay burcunu nasıl harekete geçirebilirsiniz? Bakıldığında zor gözükebilir. Ancak birkaç küçük hareketle onu istediğiniz kıvama sokabilirsiniz.
Yay burcunun en hassas noktası kalçalarıdır. Kalçalarının okşanmasını ve dokunulmasını oldukça severler. Yalnızca bunlarla kısıtlı kalmayın. Öpülmeyi severler.  Parmaklar ve tırnaklar yardımıyla bu bölgeye masaj yapabilirsiniz. Yapacağınız hafif hareketler onları  baştan çıkartır. Hatta oldukça etkili olacaktır.
Yaratıcılığınızı asla kısıtlamayın. Yay burçları  hareketli ve meraklıdır. Onları farklı yaklaşımlarınızla etkileyin. Vücut yağı kullanarak bacaklarından başlayıp masaj yapın. Üst bölgelere doğru dairesel ve dikey hareketler yapın. Bu hareketler libidosunu canlandıracak. Yaptığınız bu hareketle unutulmaz dakikalara hazır olun.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Babamın Burcu Bi annemi arayıp atar gider yapasım geldi ‍♂️yalnız Masallah akrepten iddalılar okudugum kadarıyla..

  2. Her burcun çok farklı arayışları ve yaşam tarzları var ve bunları bu kadar güzel bir şekilde kaleme aldığınız İçin teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu