Astroloji

Yay Burcu 2020 Yılı Yorumları

Yay burcu 2020 yılı yorumları: Yay burcunun kadını ve erkeğinin de enerjileri çok yüksektir. Bugüne kadar ne için çabaladıysanız, bu uğraşlarınız sonuç veriyor. Sosyal ilişkilere her zaman önem gösteriyorsunuz. Yeni kişiler ile tanışacaksınız. Hem iş hem de arkadaşlıklarınızı bir arada yürütebiliyorsunuz. Geçmişte size ders veren Satürn sayesinde artık daha dayanıklısınız. Eskilere takılıp kalmak istemiyorsunuz. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. İş hayatınızda yükselebilirsiniz.

Yay burcu 2020 yılı burç yorumları

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter ve köklü değişimler gezegeni Plüton ve Satürn finans evinizde el ele veriyor. Bu sayede hem geliriniz artıyor hem de evinize bolluk geliyor. Bu yıl altı tutulmanın ikisi kişisel evinizde olacak. Kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacaksınız. Bir çok dostluk kuracaksınız. Aşk ve işi birarada yürüteceksiniz. Yönetme kabiliyetiniz her zaman fazlaydı bu daha çok artacak.

Parayı ve lüksü seviyorsunuz. Bu düşkünlüğünüz sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Para evinizdeki Jüpiter, Satürn ve Plüton sizi maddi konularda testten geçiriyor. İlham veren gezegen Neptün, sizi hayalinizdeki eve kavuşturacak.

Para eviniz bu yıl oldukça aktif . Finans gezegeniniz Satürn, parayı sizin için önemli yapacak. Bu konularda bilinçli hareket ediyorsunuz. Satürn, Plüton ve Jüpiter yılın ilk 6 ayı birlikte para evinizde hareket edecek. Siz her zaman istediğini olduran bir insansınız. Hedefleriniz varsa eğer her zaman kararlı şekilde ilerliyorsunuz. Kazancınızda  baştan avantaj sağlayacaksınız.

Geçen 2 yılda başarılı bir şekilde çalıştınız. Fazla gereksiz harcamalarınız olmadı. Borç yapmayı sevmiyorsunuz. O yüzden önceliğiniz her zaman borçlarınız oluyor. Bu huyunuz çevrenizde size saygınlık kazandırdı.  Bazı yay burçları 2020 yılında partnerinin olanaklarından faydalanıyor. Siz sadece  kazanmayı düşünmüyorsunuz. Gerçek anlamda zengin olmak istiyorsunuz. Temmuz ayında bazı iş seyahatlerine çıkabilirsiniz.

Maddiyatla ilgili bazı riskleri göze alıyorsunuz

Bu yıl sizin için bolluk, bereket yılı olsa da bazı riskleri göze alıyorsunuz. Bu riskleri alırken sezgilerinizle hareket ediyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yükselme söz konusu oluyor. Ancak çok önemli değişiklikler görülmüyor. Bu yıl eviniz ve aileniz sizin için daha ön plana çıkıyor. Çalışmayı kendinize amaç edinmiş olsanız bile ruhsal sağlığınız kariyerinizden daha ön planda.  Zorunlu bir taşınma yaşayabilirsiniz. İş değişikliği yapabilirsiniz. Tutulmalar sayesinde cesaret edemediğiniz konular yön değiştiriyor.  Bununla birlikte belki de farklı bir işe geçeceksiniz. İş yerinizde bazı aksilikler yaşabilirsiniz. Çıkacak aksiliklere karşı hazırlıklı olun.

29 Haziran’dan sonra aşk hayatınız karışık bir hal alabilir. Savaşçı Mars gezegeni aşk ve sosyal evinizde ileri ve geri hareket ediyor. Bunun yanı sıra eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Ancak sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Savaşçı Marsın etkisi sizin cinsel isteğinizi arttırabilir. Bu süreçte hem ilişki hem de arkadaşlıklar beklediğinizden zevkli bir duruma geliyor. Dostluğa önem veriyorsunuz. Bu süreçte kaliteli dostlar ediniyorsunuz. Elde etmek istediğiniz kişileri çok kolay ulaşıyorsunuz.

Mayıs ve haziranda aşk gezegeni Venüs retrosu sizi etkiliyor. Eski aşkları karşınıza çıkarabilir. O dönem yeni bir aşka açık hissedebilirsiniz. Duygularınıza çok fazla güvenmeyin. Bulunduğunuz ortamda karşınıza size cazip kişiler çıkabilir. Evet kalbiniz boş. Ancak kendinizi aşka hazır hissediyorsanız problem olmayacak. Eğer hazır olmadığınızı hissediyorsanız, başınız derde girebilir. Güveniniz sarsılsa bile ciddi ilişkiler için uygun bir yıl. Siz özgürlüğü seven karakterde insansınız. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulamalısınız. Bu doğrultuda isteklerinizi yerine getirin.

Yay burçları sağlığına genellikle dikkat eder. Değişim gezegeni Uranüs artık yıllarca sağlık evinizde bulunuyor. Ani kilo artışı yaşayabilirsiniz. Her şeyden önce ihtiyaçlarınızı ön planda tutun. Bazı konularda enerjinizi boşa harcamayın ve bazı basit konularda karar verirken aceleci davranın. Para sever yanınız işinizi yoğun hale getiriyor. Ama siz ne olursa olsun, zevk almaya çalışın. Çevrenizin iyi ve kötü tüm etkileri size stres yaratabilir. Ne olursa olsun sinirlenmeyin. Tartışmalardan uzak kalın.

Yay Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Yay burcu üyeler için de güzel haberler var bu yıl, aşk ve işi bir arada götüreceklermiş.. Zor gibi ama hadi hayırlısı.. :)

 2. benim canım güzel burcum yine herzamanki gibi aşk yerine özgürlüğümü ön planda tutmuş özgürlük diye diye evde kalcaz yahu

 3. Oo hiç yay arkadaşım yoktu, hem parayı seviyor hemde bu sene güzel işler yapacaklar. Çok şanslılarmış :)

 4. yay burcuyum hiç para görmedim hep borç ödüyorum aşkı sormayın bile :( aşkı maşkı boş ver Türkçe rape gel sözü beynimin içinde yankılanıyor artık

 5. Geçen yıl 2019 yılının Yay burçlarının yılı olacağı söylenmişti.Ne yazık ki bir Yay olarak yılım çok kötü geçti. :(
  2020 yılından ilk beklentim sağlık ve huzur.Gerisi zaten gelir.
  Ama yapılan yoruma göre 2020 yılında iş ve aşk bir arada ilerleyecek.
  En belirgin özelliğimiz olan Özgürlük tutkumuzu da yine elden bırakmıyoruz :):)

  Bakalım yeni yıl bize neler getirecek :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu