Gündem

Yaşlı Adam Genelev Çıkışı Hayatını Kaybetti

Yaşlı adam genelev çıkışı hayatını kaybetti. İstanbul’da genelevden çıktıktan sonra bir kaç metre yürüyen yaşlı adam yere yığıldı. Başını yere çarpan adam hayatını kaybetti.

Yaşlı Adam Genelev Çıkışı Hayatını Kaybetti

Olay İstanbul’da yaşandı. Yaşlı bir adam İstanbul’da bulunan bir genelevden çıkışta bir kaç metre kadar yürüdü ve henüz genelevin bahçesinden çıkamadan düşüp kafasını çarparak hayatını kaybetti.

Bir Kaç Metre Gittikten Sonra Yere Düştü

İstanbul Karaköy’de bir genelevden çıkan E.Ö. isimli şahış genelevden çıktı. Sonrasında ana giriş kapısına doğru ilerlerken birden bire yere yığıldı. Başını çarpan E.Ö.’ye ilk müdahaleyi çevredekiler yaparken, olay yerine sağlık ve güvenlik ekipleri çağırıldı.

Ceset Adli Tıpa Gönderildi

Karaköy’de yaşanan talihsiz olayda 65 yaşındaki adamın neden yere yığıldığı ve öldüğü henüz bilinmiyor. Olayı araştırılmak üzere Adli Tıp kurumuna devredildi. E.Ö.’nün cesedi Adli Tıpta incelemeye alındı.

En İyi Gerilim Filmleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Olmamalıydı, yaşanmamalıydı.

    Buradan hayatını kaybeden kişinin yakınlarına baş sağlığı, genelev görevlilerine de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Gerekli önlemler alınsın, bir daha böyle acılar yaşanmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu