Gündem

Yaşamayanlar Dizisi Bomba Gibi Geliyor! – Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi

Türkiye’nin ilk vampir dizisi muhteşem kadrosuyla bomba gibi geliyor! Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Yaşamayanlar dizisi çok yakında BluTv’de!

Türkiye’nin ilk vampir dizisi muhteşem kadrosuyla bomba gibi geliyor! Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Yaşamayanlar dizisi çok yakında BluTv’de!

BluTv kaliteli yapımlara yer vermeye devam ediyor. 7Yüz, Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da ve Masum gibi dikkat çeken projelerle kalbimize taht kuran dijital yayın platformu, Türkiye’nin ilk vampir dizisiyle bizleri müptelası etmeye devam edecek gibi görünüyor.

İstanbul’da yaşayan vampirlerin hayatını konu alan filmin çekimleri sona ermiş. Kısa bir süre içerisinde yayınlanması beklenen filmde kullanılan efektler, klasik dizi ve konulardan sıkılan birçok izleyiciyi kendine çekeceğe benziyor. Dizide kullanılan kostüm ve makyaj seçimleri de atmosfere bir hayli uyuyor. Fragman ve diziden karelerden gördüğümüz kadarıyla bu dizi için ekip titizlikle çalışmış.

6 Eylül’de başlıyor!

Merakla beklenen dizinin 6 Eylül’de BluTV’de başlayacağı açıklandı. Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar’ını 2. fragmanı da yayınlandı.

Yaşayamayanlar Dizisi Bomba Gibi Geliyor
Yaşamayanlar dizisi bomba gibi geliyor. Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in yönetmen ile birlikte yaptıkları toplantıdan bir kare.

Yönetmenlik koltuğunda Alphan Eşeli

Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar dizisinin yönetmenlik koltuğunda Alphan Eşeli oturuyor. En son Ezhel’in Geceler klibinin yönetmenliğini yapan başarılı yönetmen, aynı zamanda 7Yüz dizisinin 1. bölümünün de yönetmenliğini yapmış. Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 sinema filminin de senaryosunu kaleme alan ve yine yönetmenlik koltuğuna oturan Eşeli, 73 doğumlu başarılı bir yönetmen.

Yaşamayanlar dizisi fragmanı

Yaşamayanlar dizisinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı heyecan ve merak uyandırıyor. Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç başta olmak üzere oyuncuların performanslarının üst düzeyde olduğu bu yaklaşık 1,5 dakikalık fragmandan bile bir hayli anlaşılıyor.

İkinci frangman yayında!

Yaşamayanlar dizisi 2. fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Yaşamayanlar dizisi konusu

Yaşamayanlar dizisi 1800’lerden günümüze uzanan bir olay örgüsü etrafında kurgulanmış. 164 yaşındaki genç vampir Mia, Karmen önderliğinde İstanbul’a gelir. Amacı ise aklındaki planı gerçekleştirebilmektir. Peki bu amaç nedir? Yıllar önce kendisini vampire dönüştüren Dmitry’den intikam almak! Fakat bu beklediği kadar kolay olmayacaktır. Mia ve Karmen’e Numel de destek verir. Hikaye ilerledikçe işler gitgide daha da karmaşık bir hal almaya başlar.

Başarılı ekip

Alışılagelmişin dışında bir konuya sahip olan Yaşamayanlar dizisinin senaryosu Şamil Yılmaz’a ait. Görüntü yönetmeni ise Tariel Meliava. Dizinin yapımcılığını ise Ran Film, Bubi Film, İstanbul ’74 ve Braveborn üstleniyor. Bu heyecan verici diziyi merakla bekliyoruz!

Yaşamayanlar Dizisi Bomba Gibi Geliyor
Yaşamayanlar Dizisi Bomba Gibi Geliyor

 

Sinema ve Televizyon Dünyasının En Muhteşem 10 Yabancı İkilisi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Oyuncu kadrosu cok basarili. Hele ki en begendigim oyunculardan Selma Ergec oynuyorsa izlerim bu diziyi ✌

  2. Türkiye son dönemlerde sinema açısından atağa kalktı resmen. Produksiyon çrkim kalitesi senaryo efsane oluyor artık. Bu projede belliki öyle olacak.

  3. Her şey iyi güzel heyecan verici vs. Hatta umarım güzel olur. İyi de yerel bir hikayede neden yabancı isimler kullanılır ki? Bence yerli vampir tarihi mitleri araştırılmadan yabancı örneklerinin özentisi olarak gelecek. Bunu da yapmış olalım diye geliyor. Umarım hikaye sürükleyici olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu