Gündem

Yalçın Menteş Hayatını Kaybetti

90’lı yılların en sevilen dizisi Tatlı Kaçıklar’da tanıdığımız usta oyuncu Yalçın Menteş hayatını kaybetti. Acı haberi oğlu Atilla Menteş duyurdu…

Yalçın Menteş hayatını kaybetti

Uzun süredir şeker hastalığı ile savaşan Yalçın Menteş’in 2013 yılında bu hastalık sebebiyle sağ bacağı kesilmişti. Ünlü oyuncu ile ilgili acı haber ise oğlu Atilla Menteş’ten geldi. “Sevgili babam Yalçın Menteş’i kaybettik. Yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun!” sözleriyle açıklama yapan Atilla Menteş’in ardından sanat camiası baş sağlığı mesajları yayınladılar.

Bir süredir hastanede yatıyordu

Göztepe’de bulunan özel bir hastanede bir süredir tedavi gören Menteş, yoğun bakımda tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Dün akşam saatlerinde hayatını kaybeden Menteş’in oğlu acı haberi sosyal medyadan duyurdu.

Ünlü isimler sosyal medya hesaplarında baş sağlığı mesajları yayınladı

Üzücü olayın duyulmasının ardından ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından baş sağlığı mesajları yayınladı.

Ünlü oyuncunun doktoru önceki hafta açıklama yapmıştı; Durumu Kritik!

Geçtiğimiz haftalarda açıklama yapan Menteş’in doktoru, Menteş’in uzun süredir diyabetik olduğunu ve aynı zamanda da akciğer kanseriyle savaş verdiğini, Menteş’in sağlık durumunun kötüye gittiğini ve ve bu nedenle entübe ettiklerini açıklamıştı.

Ayşen Gruda Cenazesi Kavga İle Bitti. Fotoğraf İçin Kavga Ettiler.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Allah rahmet eylesin çok iyi bir oyuncuydu ayağının kesilmesinden sonra sanat camiası tarafından köşeye atıldı. Yazık ☹️☹️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu