in

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dahası. Yeni Nesil Digital Ajans.

web tasarım grafik tasarım

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dahası. Kreatif Kafalar Shall we? grubu bünyesinde kurulmuş yeni nesil bir digital ajanstır. Kreatif Kafalar’ı diğer ajanslardan ayıran en önemli özelliği ise farklı bakış açılarıdır. Günümüz dünyası Digitale yönlenirken, bu rekabet ortamından öne çıkmak herkesin hayali. İşte Kreatif Kafalar bunun için var.

Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dahası. Kreatif Kafalar.

Günümüz dünyası internet ortamında şekillenmeye başlarken, markaların tek amacı rakiplerinden bir adım öne çıkmak oldu. Tabiki bunu sağlayan en büyük etken ise Google faktörünün yanı sıra sosyal medya gücü. Aslında Google’da ve sosyal medyada önde olmak artık direkt müşteriye ulaşmak demek. Instagram ise bu pazarın en güçlü ayaklarından birisi olmuş durumda.

Sosyal Medya ve Instagram Yönetimi

Instagram’da öne çıkmak ne yazık ki eskisi kadar kolay değil. Güncellenen ve kendini geliştiren bu güçlü sistemler, sürekli olarak yeni önlemler alarak, organik olmayan trafiklere savaş açmış durumda. Öyle ki Instagram yakın zamanda beğenileri kaldıracağını bile duyurdu. Bunu sosyal medya fenomenlerine karşı geliştirdiği bir önlem olarak yaptığı dedikodular arasında. Kreatif Kafalar ekibi ise bu konuda öz verili çalışmalara imza atıyor. Çalıştığı markalarla tamamen organik trafik yaratmaya çalışıyor. Gerçek takipçiye ulaşarak hesabınızı büyütmeye ve sizi bir adım öne çıkarmayı hedefliyor.

Ürün ve Mekan Fotoğrafçılığı

Instagramınızda veya diğer sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz kitleye ulaşmak ne yazık ki yapmanız gerekenlerden sadece birisi. Eğer hedef kitlenize doğru görselleri, onları cezbedecek şekilde sunmazsanız ne yazık ki etkisiz bir sosyal medya yönetiminiz var demektir. Günümüzde bir çok orta seviye marka, hesaplarını kendi içlerinde yönetmeye çalışıyorlar ancak ne yazık ki istedikleri verimi alamıyorlar. Bunun sebebi sadece paylaşım yapmanın ne yazık ki doğru kullanıcıya doğru şekilde ulaşmaması. Kreatif Kafalar olarak profesyonel çekimlerle markanızı kullanıcının beklentilerini karşılayacak şekilde sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Sosyal Medya Yönetiminin en önemli ayaklarından birisi de aslında grafik tasarım. Fotoğraf çektiniz ama çekiminizle düzenlemeler sizi diğerlerinden ayıracak ayrıntılara yol açacaktır. Size özel konsept tasarımlar, markanızın ya da mekanınızın ihtiyacı olan görsel düzenlemeler profesyonellerin elinde daha da güçleniyor.

Logo Tasarım – Kurumsal Kimlik Çalışmaları – Marka Danışmanlığı

Bir markanın en önemli yüzüdür Logo. Markanızı anlatan en ufak ama en etkili yapı taşı. Dünyanın herhangi bir yerinde logonuzun tanındığını düşünsenize. Basit ama güçlü etki. Tabi ki bunu yaratmak profesyonellerin işidir. Kurumsal kimlik çalışmalarının tamamı, profesyonel ekibimizce en ince ayrıntısına kadar düşünülür ve gerçeğe dökülür. Unutmayın, marka olmak yetmez, markanızı logo tasarımı ile doğru lanse etmekte çok önemlidir. Markanıza profesyonel danışmanlık hizmetleri Kreatif Kafalar’da.

Video Tasarımları

Videolar bulunduğumuz dönemin en güçlü reklam araçlarından. Markanızı tanıtan videolar 2D ve 3D seçenekleriyle profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanıyor.

Backlink Uygulayıcılığı

İsmi az duyulsa da Backlink uygulayıcılığı web sitenizin en önemli öğelerinden. Sayfa otoritenizi (Page Authority) ve Domain otoroitenizi (Domain Authority) yükseltmek Google’da organik olarak yukarıda çıkmanızı sağlar. Bu çalışma kalıcıdır ve otoriteniz ne kadar artarsa sitenizin gücü o kadar artar. Seo skoru bu iki parametreye göre artar ya da düşer.

Web Tasarım

Web sitesi aslında markanızın dünyaya açılan kapısıdır. Güçlü bir sosyal medya hesabının yanı sıra güçlü bir web sitesinizin olması oldukça önemlidir. Dünyanın en büyük arama motoru Google, sitenizin yukarda çıkması için oldukça katı kurallar koyarken, yazılımcılar ve SEO danışmanları bu kurallara maksimum uyum sağlamaya çalışıyorlar. Kreatif Kafalar ile profesyonel bir siteniz olması hayal değil. Bırakın web tasarım işlerinizi biz yapalım, siz sadece tadını çıkarın.

SEO Danışmanlığı

SEO en basit haliyle “Arama motoru optimizasyonu” sitenizin Google’da daha üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalardır. Günümüzün en çok kullanılan arama motoru olan Google’da üst sıralarda çıkmak tüm web sitesi sahiplerinin hayalidir. Elbette rekabet bu kadar çokken, bunu başarmak kolay değildir. İşte bu sebeple Google’ın web siteleri için yapmaları gereken bazı kurallar koyar. Bu kuralları uygulayanlar sıralamada üst sıralarda çıkacaktır. Bırakın web sitenizle biz ilgilenelim. Siz sadece işinize odaklanın.

E-Ticaret Kurulumları

Çağımızın mesleği E-Ticaret. Tabi bunu yapmak o kadar da kolay değil. İyi bir E-Ticaret sitesi, müşterinizin güvenini kazanmanızı sağlayacaktır. Siz de oturduğunuz yerden para kazanmak istemez misiniz? Gelin sizin için bu hayalinizi biz başlatalım.

Baskı – Matbaa

Baskı ve matbaa iş yerinizin en büyük ihtiyaçlarından. Doğru fiyat, iyi kalite ve en iyi tasarımları biz tasarlayalım. Siz sadece fikrinizi söyleyin, biz hayata geçirelim.

Prodüksiyon, Reklam, Tanıtım Filmleri

Bünyemizde bulunan yapım ajansımız ile markanızın ya da işletmenizin, reklam filmlerini, tanıtım filmlerini, animasyonlarını, kısacası tüm medya ayağını profesyonel ekibimizle en iyi şekilde yapıyoruz. Siz fikrinizi söyleyin yeter. Biz hayata geçirelim.

 

İlişkilerde Yapılan En Sık Hatalar

 

 

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ilişkilerde yapılan hatalar

İlişkilerde Yapılan Hatalar

Rusya operasyonu ve hitler

Rusya Operasyonu ve Hitler