Gündem

Warren Buffett Samsung Kullanıyor. Hem de 20 Dolarlık Bir Telefon.

Warren Buffett samsung kullanıyor. Peki Warren Buffett ismini duydunuz mu? Evet belki çok duymamış olabilirsiniz ama o Apple’ın ortaklarından milyarder bir zengin. Evet milyarlarca doları var ama samsung marka 20 dolarlık bir cep telefonu kullanıyor. Apple’ın ortağı olupta samsung kullanması mı daha şaşırtıcı yoksa milyarca doları olup 20 dolarlık telefon kullanması mı? Kararı siz verin.

Warren Buffett Samsung Kullanıyor. Hem de 20 Dolarlık Bir Telefon.

O dünyanın milyarder zenginleri arasında. Apple’ın ortağı ve her yıl Apple için büyük yatırımlar yapıyor. Ama ortağı olduğu şirketin telefonunu değil, en büyük rakibi olan Samsung SCH-U320 modelinde bir cep telefonu kullanıyor. Modelin piyasa fiyatı ortalama 20 dolar.

Hisse Senetlerini Takip Ederken Ipad Kullanıyor

Telefonda Apple kullanmasa da milyarder Buffett en azından borsayı ve hisse senetlerini takip ederken Ipad kullanıyor. Telefonda neden Iphone kullandığını bilen yok ancak bazı işlerini yaparken Ipad kullanması sevindirici.

Facebookta Skandallar Bitmiyor

Graham Bell Ödünç Verdi

Konuk olduğu bir programda konuşurken konu ile ilgili espriler yapan ünlü milyardere, neden bu kadar eski telefon kullandığı sorulunca “Alexander Graham Bell bana ödünç verdi ve geri vermeyi unuttum” diye esprili bir şekilde cevap verdi.

İşte ünlü milyarderin kullandığı telefon;

warren buffett samsung kullanıyor

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. İşleri için ipad kullanıyor. Bizim gibi telefonu her amaç için kullanmadığından öylr bir telefonada gerek yoktur.

  2. Bana da enteresan geldi harlez gibi :) ucuz bi tel kullanmasını anlarım da rakip firmanın telini kullanmasına anlam veremedim henüz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu