Sağlık

Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı – İzleyeni Şoke Eden Görüntüler!

İnanılmaz olay Çin’de gerçekleşti. Porselen fabrikasında çalışan işçinin vücuduna demir çubuklar saplandı. İşçinin durumunun iyi olduğu açıklandı.

Porselen fabrikasında çalışan işçinin vücuduna demir çubuklar saplandı izleyenler şoke oldu!

Görülmemiş kaza!

Çin’de meydana gelen olayda porselen fabrikasında çalışan işçinin başına talihsiz bir olay geldi. Porselen fabrikasında gerçekleşen kazada makine devrildi ve makineden fırlayan 10 adet çelik çubuk işçinin vücudunda çeşitli yerlere saplandı.

Görenleri hayrete düşüren olay sonucunda acilen hastaneye kaldırılan işçi, vakit kaybetmeden ameliyata alındı. Çalıştığı porselen fabrikasındaki makinenin devrilmesi sonucu makineden fırlayan çelik çubuklar, başarılı bir operasyon ile işçinin vücudundan çıkarıldı.

49 yaşındaki talihsiz işçinin durumu iyi

Kaldırıldığı hastanede acil ameliyata alınan işçinin ameliyatına 10 doktor katıldı. Kollarına, omzuna ve sırtına saplanan çubukları başarılı bir operasyonla çıkaran doktorlar hastanın şanslı olduğunu ve felç olmaktan şans eseri kurtulduğunu söyledi.

49 yaşındaki talihsiz işçi, çalıştığı yerdeki makinenin arızalanıp devrilmesi ve olay sonucu makinede bulunan 10 adet yaklaşık 30 santimetre uzunluğundaki çubukların vücuduna saplanmasından sonra acilen hastaneye kaldırıldı. Adının Zhou olduğu bildirilen işçinin doktorları ameliyattan sonra durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Anne Kaz Pitonun Önüne Atladı. Yavruları İçin Ölümü Göze Aldı.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu