Sinema

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

Vizyona girecek filmler 1 Haziran 2018 ‘de siz sinemaseverleri merakla bekliyor! 4 yerli 4 yabancı filmin vizyona gireceği 1 Haziran haftasının en merakla beklenen filmi Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanan büyük usta Nuri Bilge Ceylan’ın son filmi “Ahlat Ağacı”.

Vizyona girecek filmler 1 Haziran 2018 ‘de siz sinemaseverleri merakla bekliyor!

Bakalım bu hafta hangi filmler vizyona giriyor…

1- Ahlat Ağacı

Dram türündeki Ahlat Ağacı filmi, Cannes Film Festivali’nde dakikalarca ayakta alkışlanmış ve göğsümüzü kabartmıştı. Yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın son filmi Ağlat Ağacı kadrosunda Doğu Demirkol, Hazal Ergüçlü, Bennu Yıldırımlar, Serkan Keskin, Murat Cemcir, Öner Erkan, Tamer Levent ve Ahmet Rıfat Sungar gibi başarılı ve usta oyuncular bulunuyor.

Edebiyat ile yakından ilgilenen ve yazar olmak isteyen Sinan’ın hikayesini izleyeceğimiz filmde, doğduğu köye dönen baş kahramanımızın başından geçenleri izliyor olacağız.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

2- Cebimdeki Yabancı

Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Şükrü Özyıldız gibi başarılı oyuncuların bulunduğu gerilim ve komedi türündeki filmde, 7 eski dostu bir akşam yemeğinde bir aradayken izliyor olacağız. Bu eski arkadaşlar masa başında oynayacakları oyunla birbirlerine ne kadar yabancı olduklarını keşfedecekler. Cebimdeki Yabancı filminin yönetmenlik koltuğunda Serra Yıldız bulunuyor.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

3- Cin-i Ayet

Vizyona girecek filmler 1 Haziran 2018 arasında yer alan korku türündeki Cin-i Ayet filmi, küçükken annesine musallat olan ifrit yüzünden ailesi katledilen Salih’in başından geçenleri anlatıyor. Gerilim dolu dakikalar yaşayacağınız filmde, Se’nik’in lanetinden kurtulmaya çabalayan ve yeni öğrendiği kardeşini bu lanetten korumaya çalışan Salih bu lanetten kurtulabilecek midir?

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

4- Cüce Dedektif Şerlok

Johnny Deep ve Emily Blunt’ın seslendirdiği Amerikan yapımı animasyon – komedi filminde, gizemli bir şekilde Londra’da bulunan evlerin tümünün bahçesinden kaçırılan bahçe cücelerinin peşine düşen Cino, Jülyet ve onlara yardım eden ünlü dedektif Şerlok’un hikayesini izleyeceğiz.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

5- Deniz ve Güneş

Haftanın merakla beklenen filminde Burak Serdar Sanal, Şafak Pekdemir, Melissa Giz gibi genç oyuncular yer alıyor. Dram – romantik türündeki filmde isminden de anlaşılacağı üzere Deniz ve Güneş’in arasında geçen tutku dolu bir aşkı izliyor olacağız. Babasının zoruyla evlenmeye zorlanan Deniz’in bir konser için Burgazada’ya gitmesiyle başlayan hikayede Deniz kalbinin sesini Güneş’e duyurabilecek midir?

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

Bu filmleri mutlaka izlemelisiniz!

6- Kasırgada Vurgun

Kasırgayı fırsat bilen soygun çetesinin ABD Mint tesisinden 600 milyon dolar çalmasıyla hikaye başlar. Kasırganın 5. derece fırtınaya dönüşmesi ile işler sarpa sarar. ABD yapımı aksiyon dolu filmde zaman zaman gerilimi de iliklerinizde hissedeceksiniz. Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten gibi oyuncuların yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Rob Cohen oturuyor.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

7- Kitap Kulübü

Diane Keaton, Jane Fonda, Andy Garcia gibi başarılı oyuncuları izleyeceğimiz komedi türündeki filmde, aşka tövbe etmiş yakın 4 arkadaşın hikayesini izleyeceğiz. Yolunda gitmeyen ilişkiler ve hayatları bu 4 kadını bir kitap kulübü kurmaya iter. Hayatlarını değiştiren kitap ise “Grinin Elli Tonu” olacaktır.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

8- Sürükleniş

Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan film aksiyon – dram türünde. Tanışır tanışmaz birbirlerine aşık olan ve hayatlarındaki en büyük maceraya yelken açan çiftin hikayesini izliyor olacağız. Okyanusa açılan iki aşık, tarihte görülen en büyük kasırgaya şahitlik eder.

Vizyona Girecek Filmler 1 Haziran 2018

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu