içinde

Victoria’s Secret’ın Meleği Shanina Shaik Sınırları Zorladı

Victoria’s Secret’ın meleği Shanina Shaik giydiği cesur kıyafetlerle verdiği pozlarla gündeme geldi. Güzelliğinin oldukça farkında olsa gerek ki, yarı çıplak diyebileceğimiz bir şekilde dışarı çıktı ve poz vermeyi eksik etmedi.

Victoria’s Secret’ın Meleği Cesur Pozlarıyla Sınırları Zorladı

Victoria’s Secret’ın meleği Shanina Shaik geçtiğimiz günler yaptığı paylaşımlarla sevenlerinin gönlünü bir kez daha kazandı. Giydiği cesur kıyafetlerle dışarı çıkan ve poz veren ve bunu sosyal medyasında paylaşan ünlü manken güzelliğini bir kez daha kanıtladı.

victoria's secret'in melegi shanina shaik

Deri Kıyafetlerle Poz Verdi

28 yaşındaki eski Victoria’s Secret mankeni Shanina Shaik giydiği deri kıyafetlerle verdiği pozlarını sosyal medyasında paylaştı. Üzerinde göğüsleri çok az kapatan açık bir ceket, altında düşük bir bir deri pantolon ve hafif makyajı ve dalgalı parlak saçları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

shanina shaik

Rock N Rolla olmak ister misin?

28 yaşındaki güzel manken Shanina Shaik sosyal medyada paylaştığı deri kıyafetli cesur pozlarının altına “Rock N Rolla olmak ister misin?” şeklinde bir söz ekledi. Ünlü manken asi ruhunu fotoğraflara yansıtmak istemiş olacak ki, oldukça seksi pozlar vererek takipçilerini kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Ünlülerin Cinsel Fantezileri Neler? Hepsi Bu Haberde!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

tecavüze

Tecavüze Uğradıktan Sonra İntihar Etti

Çukur Dizisi hayatlarını değiştirdi

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.