Gündem

Vatanım Sensin Hilal Öldü Mü? Dizinden Mi Ayrıldı?

Yayınlandığı günden beri seyircileri ekrana kilitleyen Vatanım Sensin dizisi, 50. bölümü ile izleyenleri şoka uğrattı. Vatanım Sensin Hilal öldü mü? Dizinden mi Ayrıldı?

Vatanım Sensin Hilal Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı?

Herkesin aklındaki soru; Miray Daner’in canlandırdığı karakter, Cevdet ve Azize’nin kızı Hilal ölüyor mu? Vatanım Sensin dizisi bu sene ikinci sezonuyla ekranlarda, gelecek sene sezonda ekranlarda olmayacağı biliniyor.

Vatanım Sensin Hilal Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı? İzmir’in kurtuluşu için canı pahasına mücadele eden Miralay Cevdet ve ailesinin Kurtuluş Savaşı sürecinde yaşadıklarını konu edinen dizi, sona yaklaşırken Hilal gerçekten ölüyor mu? Yoksa yaşayacak mı? fazlasıyla merak konusu.

Vatanım Sensin dizisinin hırçın kızı Hilal ölüyor mu?

Dizinin, asi, baş kaldıran, haksızlıklar karşısında dik duruşuyla gönüllerde taht kuran hırçın kızı Hilal, Yunan Albay Adonis tarafından sırtından vuruldu. Bir önceki sahnede Leon, sevgilisinin başına bir şey geleceğini hissedermişcesine, içi sıkılmış halde evden çıkar ve silah sesini duyar duymaz o alana yönelir, panik halinde koşar ve Hilal’in gözleri önünde yere yığılışını görür.

Albay kaçtığı için Leon, Hilal’i kimin vurduğunu göremez ve 50. Bölüm bu şekilde biter.

51. Bölümün fragmanı yayınlandı ve şimdi heyecanla neler olacağı bekleniyor.

52. Bölümün fragmanında Leon sevgilisi Hilal’i hemen hastaneye götürüyor. Hilal’in başına gelenlerin duyulması zaman almıyor. Cevdet kızlarının vurulduğunu Aziz’eye anlatırken soğukkanlılığını korumaya çalışır. Hilal’i sırtından vuran Albay Adonis, bilgi vermek için Yunan General  Filippos’un yanına gider, Hilal öldü diye bilgi verir. Albay daha sonra hastaneye, Hilal’in yattığı odaya gider.

Albay Adonis Hilal’e zarar verecek mi?

Kızının vurulduğunu duyan General Cevdet adeta delirmiş bir halde hastaneye koşar. Miralay Cevdet komdaki kızı Hilal’e hain olmadığını ve Kuvvayi Milliye gerçeğini açıklıyor! Sırtından haince vurulan Hilal yoksa diziden mi ayrılıyor?

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

Miray Daner kimdir?

5 ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde okumaktadır. Çello ve piyano üzerine eğitim almaktadır. Ses eğitimi de alan güzel oyuncu, kendisini oyunculuk alanında da ileri taşıyacak eğitimler almayı sürdürmektedir. Annesi psikolog olan Miray Daner, Üniversite’de psikoloji okumayı istediğini, karakter analizleri yapmasını kolaylaştıracağı için bu durumun oyunculuk kariyeri için de iyi olacağını düşünüyor.

Miray Daner’in rol aldığı diziler;

  • Bez Bebek – 2008
  • Papatyam – 2009-2011
  • 1 Kadın 1 Erkek – 2010
  • Zil Çalınca – 2012
  • Zil Çalınca Avı – 2012
  • Merhaba Hayat – 2012-2013
  • Medcezir – 2013-2015
  • Vatanım Sensin- 2016

Miray Daner, rol aldığı son dizisiyle de başarılarına bir yenisini ekledi. Kanal D ekranlarında yayımlanan Bir Damla Gözyaşı dizisinde Cihan karakterine hayat veren genç ve güzel yıldızın, Kubilay Aka ile olan birlikteliği de devam ediyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu