SON DAKİKA

Vatanım Sensin Hilal öldü mü? Dizinden mi Ayrıldı?

cry
Vatanım Sensin Hilal öldü mü? Dizinden mi Ayrıldı?

Vatanım Sensin Hilal Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı?

Yayınlandığı günden beri seyircileri ekrana kilitleyen Vatanım Sensin dizisi, 50. Bölümü ile izleyenleri şoka uğrattı.Vatanım Sensin Hilal öldü mü? Dizinden mi Ayrıldı?

Herkesin aklındaki soru; Miray Daner’in canlandırdığı karakter, Cevdet ve Azize’nin kızı Hilal ölüyor mu ?  Vatanım Sensin dizisi bu sene ikinci sezonuyla ekranlarda, gelecek sene sezonda ekranlarda olmayacağı biliniyor.Vatanım Sensin Hilal Öldü mü? Diziden mi Ayrıldı? İzmir’in kurtuluşu için canı pahasına mücadele eden Miralay Cevdet ve ailesinin Kurtuluş Savaşı sürecinde yaşadıklarını konu edinen dizi, sona yaklaşırken Hilal gerçekten ölüyor mu yoksa yaşayacak mı fazlasıyla merak konusu.

Vatanım Sensin dizisinin hırçın kızı Hilal ölüyor mu?

Dizinin, asi, baş kaldıran, haksızlıklar karşısında dik duruşuyla gönüllerde taht kuran hırçın kızı Hilal, Yunan Albay Adonis tarafından sırtından vuruldu. Bir önceki sahnede Leon, sevgilisinin başına bir şey geleceğini hissedermişcesine, içi sıkılmış halde evden çıkar ve silah sesini duyar duymaz o alana yönelir, panik halinde koşar ve Hilal’in gözleri önünde yere yığılışını görür.

Albay kaçtığı için Leon, Hilal’i kimin vurduğunu göremez ve 50. Bölüm bu şekilde biter.

51. Bölümün fragmanı yayınlandı ve şimdi heyecanla neler olacağı bekleniyor.

52. Bölümün fragmanında Leon sevgilisi Hilal’i hemen hastaneye götürüyor. Hilal’in başına gelenlerin duyulması zaman almıyor. Cevdet kızlarının vurulduğunu Aziz’eye anlatırken soğukkanlılığını korumaya çalışır. Hilal’i sırtından vuran Albay Adonis, bilgi vermek için Yunan General  Filippos’un yanına gider, Hilal öldü diye bilgi verir. Albay daha sonra hastaneye, Hilal’in yattığı odaya gider.

Albay Adonis Hilal’e zarar verecek mi?

Kızının vurulduğunu duyan General Cevdet adeta delirmiş bir halde hastaneye koşar.

Miralay Cevdet komdaki kızı Hilal’e hain olmadığını ve Kuvvayi Milliye gerçeğini açıklıyor!

Sırtından haince vurulan Hilal yoksa diziden mi ayrılıyor?

Miray Daner kimdir?

5 ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde okumaktadır. Çello ve piyano üzerine eğitim almaktadır. Ses eğitimi de alan güzel oyuncu, kendisini oyunculuk alanında da ileri taşıyacak eğitimler almayı sürdürmektedir. Annesi psikolog olan Miray Daner, Üniversite’de psikoloji okumayı istediğini, karakter analizleri yapmasını kolaylaştıracağı için bu durumun oyunculuk kariyeri için de iyi olacağını düşünüyor.

Miray Daner’in rol aldığı diziler;

Bez Bebek – 2008

Papatyam – 2009-2011

1 Kadın 1 Erkek – 2010

Zil Çalınca – 2012

Zil Çalınca Avı – 2012

Merhaba Hayat – 2012-2013

Medcezir – 2013-2015

Vatanım Sensin- 2016-

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Eylül 2018, 00:10

Son Dakika : Meteorolojiden Yağış Uyarısı

Son Dakika: Meteorolojiden Yağış Uyarısı var. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden son dakika hava durumu tahminleri geliyor. Yetkililerin söylediğine göre “Kestane karası fırtınası” denilen ve Eylül ayının son haftasına denk gelen fırtına bizi beklemekte. Sıcaklıkların 15 derece düşeceği verilen bilgiler arasında. METEOROLOJİDEN YAĞIŞ UYARISI, SICAKLIKLAR 15 DERECE DÜŞECEK! Yurdumuzda Balkanlar’dan gelen soğuk...

Devamını Görüntüle