Gündem

Ünlülerin Ekrem İmamoğlu Paylaşımları

Ünlülerin Ekrem İmamoğlu paylaşımları sosyal medyada paylaşım ve beğeni rekorları aldı. Ekrem İmamoğlu’nun mazbatayı almasıyla birlikte başta ünlü isimler olmak üzere birçok vatandaş sosyal medyada paylaşımlar yaptı.

Ünlülerin Ekrem İmamoğlu Paylaşımları

Gün ortasında mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu, sosyal medyada trend listesine girdi ve tebrik yağmuruna tutuldu. İmamoğlu’nun mazbatasını almasından sonra sevinen vatandaşlar, yeni İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nı tebrik etti.

İmamoğlu’nun mazbatasını almasıyla birlikte sevinen isimler arasında ünlüler de vardı. Mazbatasını aldıktan sonra Mevlüt Uysal ile görev değişimi yapan İmamoğlu, birçok kişiden destek gördü.

İşte İmamoğlu’nun mazbatayı imzalama anı

Ünlülerden destek…

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile görev değişimi yapan ve yeni İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevine başlayan İmamoğlu’na ünlülerden de tebrik ve destek mesajları geldi.

Akparti’nin İstanbul Dilekçesi Ortaya Çıktı. Tam 44 Sayfa.

Eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte, Çağlayan’da bulunan İl Seçim Kurulu’na giden İmamoğlu mazbatasını aldı. Binlece kişinin karşıladığı yeni belediye başkanı, oluşan izdiham sebebiyle adliye çıkışındaki açıklamayı da iptal etti. Ardından belediye binasına geçiş yapan İmamoğlu, görevi devraldı.

İşte ünlü isimlerin İmamoğlu paylaşımları:

Berna Laçin Didem Soydan Gaye Su Akyol Athena Gökhan Ünlülerin Ekrem İmamoğlu Paylaşımları Metin Uca Ünlülerin Ekrem İmamoğlu Paylaşımları Şevval Sam

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu