Gündem

Ünlü Yazar Trafik Kazası Geçirdi. Sevenleri Şokta.

Ünlü yazar trafik kazası geçirdi. Türkiye’nin sevilen yazarlarından Kahraman Tazeoğlu geçirdiği trafik kazası sonucu yaralandı. Sevenleri güzel haberlerini beklerken ünlü yazar bir video çekerek sosyal medya üzerinden takipçilerine seslendi. Alınan son bilgilere göre sağlık durumu iyi.

Ünlü Yazar Trafik Kazası Geçirdi. Sevenleri Şokta.

Ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu Çanakkale Biga ilçesinde düzenlenen kitap fuarına katıldı. Fuar sonrası dönüş yolunda başka bir araçla çarpıştı ve büyük bir kaza gerçekleşti. Kazadan yaralı olarak çıkmayı başaran Tazeoğlu, sevenlerine sosyal medya üzerinden “Biga’ya fuara geldik, fuar dönüşü İstanbul’a doğru yola çıktığımızda birden bire kavşakta sağdan gelen bir araç bizim aracımıza vurdu. Tarlaya uçtuk ve 4-5 takla attık. Neyseki aracın airbagleri açılmıştı. Gerisini hatırlamıyorum.

Verilmiş Sadakam Varmış

“Kavşakta sağdan hızla gelen bir araç bize vurdu ve tarlaya uçtuk. Bu sırada 4-5 takla attık, neyseki airbagler açıldı ve arabadan çıkardılar bizi, gerisini hatırlamıyorum. İlk olarak başımdaki ağrıdan dolayı beyin tomografisi çekildi. Müşahade altına aldılar. Çok şükür iyiyim, sevenlerim merak etmesinler, verilmiş sadakam varmış. Sevenlerimin duasıyla muhtemelen ayakta kaldım” dedi. Ünlü yazara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan Ne zaman Başlıyor?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu