Moda

Ünlü Sanatçıların Makyajlı Ve Doğal Halleri

Alicia Keys, Jamaika & İtalyan-İrlanda ortak yapımı Amerikalı, yetenekli şarkıcı, söz yazarı, besteci, müzisyen, yapımcı ve oyuncu. 15 Grammy Müzik ödülü sahibi. Ünlü Sanatçıların Makyajlı ve Doğal Halleri haberimizin detayı:

Peki nerden çıktı makyaj yapmaya karşıyım hareketi?

Fotoğraf çekimin olduğu bir sabah, her zamanki gibi sporunu yapmış, sıfır makyaj ile fotoğrafçısının yanına gitmiş. Çekime başlayacaklar fakat o da ne? Fotoğrafçısı sanatçıyı makyajsız çekmek istemiş. Tabi Alicia şokk!… Tabi milyonlara hitap eden sanatçının çekincesi olmuş, acaba nasıl olur ki diye. Fotoğrafçısının verdiği yanıt içini rahatlatmış biraz: “Seni şu an çekmek istiyorum. Müziğin doğal ve taze, tıpkı senin gibi. Fotoğrafların da öyle olmalı.”

Alicia Keys
Alicia Keys

Hadi bi cesaret çekimi yapmışlar. Yapılan fotoğraf çekimlerinin sonucundan memnun olan sanatçı makyajsız fotoğrafını albümünün kapağında kullanmış. Ve bir daha makyajı hayatında istemediğine karar vermiş: “Artık hayatımdaki hiçbir detayı kapatmak istemiyorum. Cildimi, yüzümü, beynimi, ruhumu, düşüncelerimi, hayallerimi, mücadelemi, duygularımı hiçbir şeyi!”

Alicia Keys’in de dahil olduğu “makyajlı çıkmam abi!” furyası tüm dünyada hızla yayıldı. Ülkemizde de ünlü kadın sanatçılarımız, meydan okurcasına, makyajsız fotoğrafını internette, sosyal medya hesaplarında cesurca paylaşmaya başladı son dönemlerde. Bu belki bir meydan okuma, belki bir güç gösterisi, belki de Alicia’nın da dediği gibi kendini olduğu gibi, saklamadan gösterme fikri.

İster doğallıktan yana olmak, ister cesaret ve meydan okuma deyin, sebebi her ne olursa olsun, hep makyajla görmeye alışkın olduğumuz kadın sanatçılarımızı doğal hallerini sergilemekten çekinmedikleri için tebrik ediyoruz.

İşte Karşınızda Ünlü Sanatçıların Makyajlı ve Doğal Halleri

Yıllardır ekranlarda, sahnelerde, podyumlarda yer alan ünlü sanatçılarımızın makyajlı halleri ile makyajsız halleri arasında “hangisi daha güzel?” diye seçim yapmak ne kadar da zor değil mi?

Bunca yoğunluk, sabahlara kadar süren çekimler, canlı performanslar, defilelerin zorluğuna rağmen güzel ve sağlıklı kalmayı başarabiliyor ünlü sanatçılarımız. Tabi bunu başarabilmek için istikrarlı olmak, sağlığına önem vermek gerekiyor. Bunun en başında da sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmak geliyor.

Peki sporu hayatımızın düzenine oturtmak için kimden destek almalıyız?

Sporun En İyi Motivasyonu Dostluktur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu