Gündem

Ünlü Oyuncu Sevgilisinin Saldırısına Uğradı. Yüzü Kanlar İçinde Kaldı.

Ünlü oyuncu sevgilisinin saldırısına uğradı. Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe’nin oğlu Fırat Altınmeşe üç yıldır aşk yaşadığı sevgilisinin gazabına uğradı. Sevgilisinin tırnakları yüzünü çizdi ve yüzü kanlar içinde kaldı.

Ünlü Oyuncu Sevgilisinin Saldırısına Uğradı. Yüzü Kanlar İçinde Kaldı.

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe’nin oyunculuk yapan oğlu Fırat Altınmeşe geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile tartıştı ve iddialara göre sevgilisinin tırnakları, genç oyuncunun yüzünü çizdi ve yüzü kanlar içinde kaldı. Genç çift Lucca isimli mekana gitmişti ve bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadılar. Fırat Altınmeşe ve sevgilisi mekanda başlayan kavgayı mekan çıkışında da devam ettirdiler.

Henüz Bilinmeyen Bir Sebeple Tartışma Başladı

Oyuncu Fırat Altınmeşe ve sevgilisi arasında mekanda başlayan bu tartışma uzadı ve mekan çıkışı devam etti. Daha sonra sevgilisi, Fırat Altınmeşe’ye saldırdı ve sokak ortasında başlayan tartışmada, sevgilisinin tırnakları Fırat Altınmeşe’nin yüzünü çizdi.

Sokak Ortasında Kavga Ettiler

Mekandan sokağa taşan bu tartışma sonucu ünlü oyuncunun sevgilisi oldukça kızmış olsa gerek ki sokak ortasında ünlü oyuncuya saldırmaya başladı. Tırnakları yüzünü çizince Altınmeşe’nin yüzü kanlar içinde kaldı. Bu sırada fotoğraf ve video çekildiğini fark eden kadın, hızlıca uzaklaşmaya başladı.

“Aşık Olduğum Kadın Bana Bunu Yaptı”

3 yıllık sevgilisi olduğunu söyleyen Fırat Altınmeşe, “üc yıllık sevgilim, aşık olduğum kadın bana bunu yaptı” diyerek veryansın etti. Tartışmanın nedenini söylemeyen ünlü oyuncu taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı.

 

Bakan Açıkladı. Binlerce Kişi Ödeme Alacak! Detaylar Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu