Gündem

Ünlü Oyuncu Can Yaman’ın Günlük Kazancı 90 TL!

Oyuncu Selen Soyder’le hakaret suçlamasından mahkemelik olan Can Yaman, günlük kazancını açıkladı… Can Yaman’ın günlük kazancı 90 TL!

Ünlü oyuncu Can Yaman, 2 yıl önce dizi setinde rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlattığı gerekçesiyle hakim karşısına çıktı. Ünlü oyuncu Yaman’ın günlük kazancının 90 TL olduğunu bildirmesi üzerine hakaretten 7 bin 830 TL para cezasına çarptırıldı.

Ünlü Oyuncu Can Yaman’ın Günlük Kazancı 90 TL!

Genç oyuncu Can Yaman, 2 yıl önce rol aldığı bir projede, rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlatarak, hakaret ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı. Günlük ortalama kazancının 90 TL olarak belirlenen Can Yaman, 7 bin 830 TL para cezası ödeyecek.

Bardak fırlatarak hakaret etti!

Bir tv kanalında hala yayında olan Demet Özdemir ile başrollerini paylaştığı ”Erkenci Kuş” dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkan yakışıklı oyuncu Can Yaman, 2 yıl önce Selen Soyder’le birlikte yer aldıkları dizinin setinde tartışma yaşamıştı. Tartışma esnasında Can Yaman,beraber rol aldığı arkadaşı Selin Soyder’e çay bardağı atarak, hakarette bulunduğunu iddia etmişti

Aylık kazancı…

Sabah gazetesinin haberine göre; genç oyuncular arasında yaşanan olayın ardından ikili mahkemelik olmuştu. Mahkemeye çıkan tanıkların dinlenmesinden ardından ,sette bulunan kamera görüntüleri incelendi ve izlendi. İstanbul Beykoz 3. Asliye Mahkemesi ünlü oyuncu Can Yaman’ı suçlu buldu ve ünlü oyuncu için hakaretten 87 gün adli para cezası verdi. Günlük kazancının 90 TL olarak belirlenmesinden sonra Can Yaman, toplamda 87 günlük adli para cezası olarak 7 bin 830 TL ceza ödeyecek.

Güzel Oyuncu Albümünden Kazandıklarının Hepsini Bağışladı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Oyunculuğunu hiç begenmiyorum inadına aşk dizisinde de aynı rol bu erkenci kusta ki de aynı birde günlük alıyor allah daha çok versin ne diyeyim ://

  2. Oyunculuğunu beğenmediğim birisi. Gerçek sanatçı ruhu modern çağımızda yok olmuş durumda.

  3. Bu adamın aslı avukat değil mi zaten ya? Keşke mssşek birliklerinin bazı sınırlamaları olsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu