Gündem

Ukrayna’da 2 Türk Genç Kız Evlerinde Ölü Bulundu!

Alınan son dakika haberine göre Ukrayna’da 2 Türk üniversite öğrencisi, Harkov’da yaşadıkları evde ölü bulundu.

Ukrayna’da 2 Türk Genç Kız Evlerinde Ölü Bulundu!

Ukrayna’da Tıp Fakültesinde okuyan 2 genç kızdan haber alamayan arkadaşları polise gitti. Genç kızlardan 3 gündür haber alınamıyordu. Polis 2 Türk genç kızın evine gitti ve kapıyı kırarak içeri girdi. Kaldıkları kiralık dairede 2 genç kızın cansız bedeniyle karşılaşan polis ekibi, inceleme sonucu kızların öldürülmüş olduğunu tespit etti. Öğrencilerin Ukrayna Harkov Üniversitesi Tıp Fakültesinde okudukları belirtildi.

Genç Kızlardan Biri Eski Erkek Arkadaşı Tarafından Takip Ediliyormuş!

Ukrayna basınından alınan bilgilere göre ölen genç kızlardan birisi daha evvel ailesini arayıp, yine orada yaşayan Türk erkek arkadaşının kendini takip ettiğini anlatıp, dert yakınmış. Olayların ardından; cesetlerin bulunduğu evin sahibi ile genç kızlardan birinin eski erkek arkadaşı olan Türk vatandaş Ukrayna polisi tarafından sorguya alındığı bilgisi var.

Ukrayna Emniyeti Geniş Çaplı Arama Başlattı!

Harkov Emniyet Müdür Yardımcısı olan Sergey Çij; 3 Ocak 2019 tarihinin sabah saatlerinde evlerinde cansız bedenleri bulunan üniversite öğrencisi iki Türk genç kız olayı ile ilgili geniş çaplı arama başlatıldığını söyledi. Kimlikleri belirlenen ve isimlerinin Buket Y. ve Zeynep H. olduğu öğrenilen öğrencilerin evlerinin de dağınık olduğu bilgisi verildi. Genç kızların aileleri ve arkadaşları yasta.

 

      Son Dakika: O Futbolcunun Galatasaray ile Yolları Ayrıldı!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu