Gündem

Uğur Dayanıklı Tüketim Malları Konkordato İstedi.

Uğur Dayanıklı Tüketim Malları konkordato istedi. Kurtlar Vadisi ve Güldür Güldür sponsoru konkordato talep etti. Ünlü televizyon yapımlarının sponsorlarından olan Can Mobilya Uğur Dayanıklı Tüketim Malları ve Reklamcılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi mahkemeden konkordato talep etti.

Uğur Dayanıklı Tüketim Malları Konkordato İstedi. Kurtlar Vadisi ve Güldür Güldür Sponsoru Konkordato Talep Etti.

Kurtlar Vadisi ve Güldür Güldür Show gibi programların sponsorluğunu yapan Can Mobilya Uğur Dayanıklı Tüketim Malları ve Reklamcılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi son zamanlarda zor günler yaşıyor. Ünlü marka Konkordato talep etti.

Başvurular 1700’e Yaklaştı

Geçtiğimiz günlerde Dolar’ın 7.24’e yükselmesiyle tarihinin en yüksek seviyesine çıkmıştı. Hemen ardından faizlerin yükselmesi ve piyasanın kötüye gitmesiyle Konkardato talep eden şirketlerin sayısı 1700’e yaklaştı. Bunun yanı sıra piyasanın düzelmesi ve istikrarın yeniden düzene girmesiyle bazı şirketler konkordato talebini geri çekmeye başladı.

7 Şirket Vazgeçti

Doların tekrar inmesi ve piyasaların istikrarlı gidişhatı üzerine 7 şirket Konkardato talebini geri çekti. Ayrıca vergi borçlarının yeniden düzenlenmesiyle ikna olan 56 şirketin de başvurularını geri çekeceği öğrenildi. Tüm bu olumlu durumların yanı sıra Kurtlar Vadisi, Güldür Güldür Show gibi televizyon programlarına sponsorluk yapan Ege Bölgesi’nin mobilya devlerinden olan Can Mobilya Uğur Dayanıklı Tüketim Malları ve Reklamcılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi konkordato talebini mahkemeye iletti.

 

İstanbul’da 1 Ayda 2 Deprem

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. 8 bine yakın sirketin konkordato ilan ettiği hali hazırda 6000 kondardato ilanı oldugu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu