Gündem

Uçarak işe giden adam. Bu video sosyal medyayı salladı.

Uçarak işe giden adam videosu sosyal medyanın gündemine oturdu. Sırtındaki Jetpack ile video çeken adamı görenler “belki bir gün bizde” diyip iç geçirdiler. İşte uçarak işe giden adamın çok konuşulan videosu.

Uçarak işe giden adam videosu sosyal medyanın gündeminde

Uçarak işe giden adamın ilginç videosu sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktı. Uçmak elbette bir çoğumuzun hayalidir. Teknoloji gündemi gün geçtikte bu hayali gerçekleştirmek isteyen insanların icatları ile çalkalanıyor. Jetpack insanların kendi kendilerine uçmalarını sağlayan bir teknoloji ama henüz çok yaygın değil.

Rekor İngiltere’de

İngiltere’de 2 Jetpack pilotu geçtiğimiz dönemde bir rekor kırmıştı. Ülkenin güneyindeki Bournemouth Plajı’nda gerçekleştirdikleri uçuş denemesinde saatte 74 km hızı bulan bir uçuş gerçekleştirerek Jetpack’le hız rekoru kırdılar. Uçuş Eğitimi Direktörü Doktor Angelo Grubisic bu hıza ulaşabilen ilk Jetpack pilotu oldu. Richard Browning isimli başka bir pilot ise 1.4 km ile en uzak mesafeye uçan pilot rekorunu elinde tutuyor.

 

2019 Tatilleri Hangi Güne Denk Geliyor?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ben de vapurla gidiyorum. Çok keyifli valla. Tavsiye ederim :)) tabi uçarak gidemediğim için hep bu kıskançlığım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu