Gündem

Tüm Ülkede Yağmur Alarmı. Dışarı Çıkacaklar Dikkat.

Tüm Ülkede yağmur alarmı verildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada Türkiye’nin önümüzdeki bir kaç gün yağışlı havanın etkisinde olacağını duyurdu.

Tüm Ülkede Yağmur Alarmı. Dışarı Çıkacaklar Dikkat.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamaya göre, Türkiye’nin büyük bir bölümü bugün itibariyle yağmurlu havanın etkisinde kalacak. Balkanlardan gelen yağışlı havanın ülke üzerindeki bu genel etkisi bugünden itibaren İstanbul’da etkili olmaya başlayacak. İlerleyen günlerde yağmurların yer yer etkili olması bekleniyor.

Türkiye Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor

Yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren Marmara ve Ege bölgesinde yağışlar etkisini göstermeye başlayacak. Yapılan değerlendirmeye göre ülkenin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı bulutlu olması beklenirken, Marmara, özellikle kıyı Ege, Karadenizin batısı, Çankırı ve Samsun’un çevreleri ve Ankara’nın, Eskişehir’in ve Kütahya’nın kuzey kesimlerinin sağanak yağışlar ve yağmur’un etkisi altında kalacağı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Buzlanma ve Sis Bekleniyor. Dikkat.

Gece ve özellikle sabah saatlerinde Marmara’nın doğusu ve güneyi ile iç ve doğu kesimlerde bölgesel pus ve sis ile birlikte doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Sürücülerin dikkatli olması gerektiği uyarısında bulunuldu.

Deprem İçin Tarih Verildi. İstanbul’un Gözü Bu Haberde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu