in

Tübitak Personel Alımı Yapacak. Tüm Detaylar Bu Haberde.

tübitak personel alımı

Tübitak personel alımı yapacağını duyurdu. 76 personelin alınacağı duyurusu yapılan Tübitak kurumuna başvuru ile ilgili tüm ayrıntılar bu haberimizde.

Tübitak Personel Alımı Yapacak. Tüm Detaylar Bu Haberde.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı bir kurum olarak çalışan Tübitak dün toplu personel alımı yapacağını duyurdu. Tübitak ülkede teknolojik çalışmaları desteklemek amacıyla kurulmuş bir kurum olup özellikle öğrencilere verdiği desteklerle tanınmaktadır.

76 Personel Alınacak

Devletin teknolojik gelişmesinin en önemli sağlayıcılarından olan Tübitak 61’i Ar-ge çalışanı olmak üzere, toplamda 76 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kurumun resmi gazetede yayınlanan ilanında, “TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) ve İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İLTAREN) bünyesinde görev yapmak üzere 61 Ar-Ge personeli alınacak” denildi.

Peki İş Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvurular Tübitak iş başvuru sistemine “”https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr” adresi üzerinden 14 Mart tarihine kadar yapılabilecek. Bunun yanı sıra “TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı” bünyesinde istihdam edilmek için ayrıca 15 personelin alınacağı duyuruldu. Söz konusu bu başvurular için de son gün 25 Şubat. Alımlar için tüm koşullara Tübitak internet sitesinden ulaşılabilecek.

Acaba Benden Hoşlanıyor mu? Kadınlar, Bu Haberimiz Sizin İçin!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen.
Sevgiler, Atmin.

çanakkale deprem

Çanakkale Deprem İle Sarsıldı. Deprem Sonrası İlk Görüntüler.

Motobike İstanbul Fuarı 2019

Motobike İstanbul 2019 Fuarı Başladı