içinde

Trump, Demokrat Kanada Tehdit Yağdırdı

trump

Trump, Demokrat Kanada Tehdit Yağdırdı başlıklı gündeme dair yazı dizimize hepiniz hoş geldiniz kıymetli ShallWe takipçileri. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’tan Demokrat Parti üyelerine şok tehdit!

Trump, Demokrat Kanada Tehdit Yağdırdı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, özellikle Meksika sınırının kapatılması ve mülteci girişlerine izin verilmemesi için geçtiğimiz aylarda çalışma başlatmış, bu tutumu okların kendisine çevrilmesine neden olmuştu. Ancak ABD başkanının kararında ısrarcı olduğu anlaşılıyor.

Demokrat Kanada Şok Tehdit

ABD Başkanı, Twitter üzerinden paylaştığı açıklamalarda Demokrat Parti üyelerine adeta ateş püskürdü. Demokrat kanadın hiç bir iş yapmadığının altını çizen ABD Başkanı, eğer sınır güvenliği için Demokratlar destek vermezse hükümeti derhal kapatacağını belirtti.

Ekonomik Tasarruf da Sağlanacak

Trump, sınır güvenliğinin arttırılması için duvarın olmasının şart olduğunu belirtti. Buna karşı çıkan Demokrat kesime ise İsrail’de bulunan duvarın ne denli başarılı ve etkili olduğunu belirtti. Duvarın, etkili bir yöntem olduğunu belirten Amerikan başkanı, bu yöntemle Amerikan ekonomisinin de milyarlarca dolar kâr edebileceğini savundu.

“Cumhuriyetçiler Kendisiyle Gurur Duymalı”

Sınırda inşa edilecek duvara ve güvenliğe dair yapılacak oylama için Cumhuriyetçilerin, her yerden başkent Washington’a akın ettiğini belirten Amerikan başkanı, Cumhuriyetçilerin kendileriyle gurur duyması gerektiğini söyledi.

 

6 Ocak Güneş Tutulması ve 21 Ocak Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Nasıl Olacak?

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması-21 Ocak Ay Tutulması- Burçlara etkileri nasıl olacak?

yılbaşında görmeniz gereken en iyi şehirler paris

Yılbaşında Görmeniz Gereken En İyi Şehirler